Galaxy Gio İnternet Ayarını Yapamıyorum..

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında neresiorası tarafından paylaşıldı. Okunma: 8037 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Galaxy Gio İnternet Ayarını Yapamıyorum..

Kaç gündür Galaxy Gio'nun internet ayarlarını yapmaya çalışıyorum ancak yapamıyorum.5555 e GPRSWAP diye mesaj attım,telefonunuza uygun ayar bulunmamaktadır diyor.Manuel olarak ne kadar ayar girdiysem olmuyor olmuyor.Kesin çalışan ayarları vermenizi istiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
    İyi Forumlar..

Yazan: neresiorası
  2. galaxy gio wap ayarlarını desteklemediği için boşuna operatörlerden inter ayarlarını istemeyin.belki ilerde güncellemelerle manuel bir şekilde ayarlanırsa paylaşım yaparız.şu an için giodan internete girmek istiosan wi-fi özelliğini yada tl n varsa o şekilde internete girebilirsin.wap ayarlarını desteklemediği için boşuna 0.facebook.com adresine girmeyi denemeyin.

3. Kardeş hattı neyse mesela avea git en yakın avea baayisine sor onlar yardım eder...

Edemezlersede müşteri hizmetlerini ara bence..

Galaxy Gio İnternet Ayarını Yapamıyorum.. konusuna benzer içerikler

1. Nokia 6210 Navigatör Turkcell internet ayarlarını yapamıyorum ( 30 Kasım 2010 | Cep Telefonları Genel )

Turkcellin kendi sitesinde yazdığı gibi WAP yazıyorum 2222'ye yolluyorum, ayarlar geliyor yapıyorum ama sürekli paket veri hatası veriyor ve internete bağlanamıyorum. Ne yapmak gerekir ? yardımlarınızı bekliyorum...
  2. Galaxy Gio İnternet Sorunu ( 28 Haziran 2011 | Android Genel )

Dün teknosada gio aldım.0.face ye bazen giriyor bazen girmiyor.net ayarlarınıda yaptm.nette gezinirken şu kadar bakiye kaldı diye mesaj geldikten sonra sayfalar açılmıyor.Telefon 3-4 çubuk çekiyor üstte e yazan yerde yeşil ok yanıyor turuncu...
  3. samsung galaxy gio sıfır ayarında ( 10 Temmuz 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

zylo almak istiyorum ve sıfır gerekiyor 2. el telefon kullanmak istemiyrom eger sıfır hiç açılmamış zylo varsa üste 70 tl ile takas düşünebilirim onun haricinde tekliflere kapalıyım satış olarakta 375 tl istiyorum istanbul dışı istemiyorum en...
  4. Galaxy Ace İnternet Ayarları ???? ( 3 Aralık 2011 | Android Genel )

edit:tamamdır halloldu benim aptallığımdan kaynaklanıyormuş kusura bakmayın :D
  5. Galaxy gio internet paketi sorunu ( 15 Eylül 2013 | Samsung Android Yazılım )

Arkadaşlar 350 mb face paketi aldım ama kullanamıyorum. çünkü bağlantı kurduğum anda yüklü tüm uygulamalar kendini güncelliyor ve whatsupp kendiliğinden açılıyor falan... tüm kontörler bosa gidiyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Ben istiyorumki...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 15:45:24