Galaxy Acede Tam Ekran Sorunu !!!

Konu, 'Android Genel' kısmında halitinho10 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1658 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Galaxy Acede Tam Ekran Sorunu !!!

S.a ... ArkadasLar gameLoft oyunLarda qeneLDe tam ekran sorunu yaşıodm ... BELki başkaları da yaşıodur die payLasmak isdedm ...
    EqeR oyun qameLofttansa SD dosyasını hafıza kartndaki gameLoftun icine atin oyun tam ekran oLcaktir ...
    EqeR qameLofta atmazsaniz apk dosyasına tıkLayp yüklediqinzde baska çözünürLkte internettn indirio oyunu zatn ...
    Ewet koLAy bisey ama yapamayn wardir die payLasaym dedm ... BAsit oLdqu icin rep weRmeseniz de oLur :)) :ehe:oke:

Yazan: halitinho10
  2. aklimda bulunsun.. tesekkurler...

3. önemLi deiL eyw .. :))

4. ya benim x10i senin dediğini yapayım dedim olmadı real futbol bende küçük ekran gösteriyor ne yapacağımı bilmiyorum bri bana yardım etsin :(((

Galaxy Acede Tam Ekran Sorunu !!! konusuna benzer içerikler

1. galaxy ace ekrandaki sorun ( 5 Temmuz 2011 | Android Genel )

telefonun ekran kilidi ve bazı durumlarda ekranda kesik gibi çizgiler cıkıyor. bu durumun nedeni nedir ne yapmam gerekir yardımcı olur musunuz
  2. Samsung Galaxy Ace ekran sorunu !! ( 6 Ekim 2011 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşımın telefonu Galaxy Ace'in ekranında garip bi leke oluştu nasıl giderebiliriz ? Yardım edenlere teşekkürler :) http://imageshack.us/f/543/06102011180.jpg/ http://imageshack.us/f/542/06102011179.jpg/ ----------Eklendi @ 18:35:30...
  3. Samsung Galaxy ACE ekran sorunu.. ( 22 Şubat 2012 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar telefonun jelatinin çıkardım ve öyle kullanmaya başlıyım dedim her bi işlem yaptığımda gözle görülür parmak izi kalıyor bunun bir çzöümü yokmudur?
  4. Galaxy Ace Ekranda Kayma Sorunu ( 23 Şubat 2012 | Samsung )

mrb 1 ay önce galaxy ace markalı telefon aldım telefona garanti ötesi korumada yaptılar dün fark ettim ekranında milimetrik bir kayma var yani simetrik değil 1mm civarı bir kayma üstten yamuk duruyor bu durumda değişim söz konusu olur mu yada bu...
  5. Galaxy Ace kilit ekranı ilginç sorun ( 26 Mayıs 2013 | Android Genel )

Arkadaslar ben telefona format attım atmadan önce titanium backupdan ayarlarin yedegini aldim sonra geri yukleyince ayni kilit geri geldi ancak ne cizersem cizeyim kilit aciliyor 1 kere dokunup biraksam bile :zzz:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 1:16:58