GALAXY ACE YANLIŞ YAZILIM YÜKLENDİ

Sponsorlu Bağlantılar

r.ivedik

Üye
    Konu Sahibi
GALAXY ACE YANLIŞ YAZILIM YÜKLENDİ
Merhaba arkadaşlar size bir yardım çağrısında bulunacağım bugün itibariyle samsung 5830i her zamanki gibi rom yükliyecektim ancak odine yanlışlıkla bilgisayarımda bulunan eski telefonum olan samsung 5570i rom dosyasını seçip yüklemeyi başlatmış oldum ve kurulum bittikten sonra 5570i boot ekranı çıkıyor kameranın flashı yanıyor
ve ekran çizgi çizgi oluyor hiç bir şey görünmüyor telefonu dowloand moduna alamıyorum ama usb takınca odin de görüyor bilgisayarda hatta kies bile 5570i olarak görüyor napmam lazım yardımlarınızı esirgemezseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
odin goruyorsa flashla yazilimi

r.ivedik

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim odin görüyor ancak telefon dowloand moduna geçmediği için yazılma geçilmiyor

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Flashtool dan stock rom unu flaşla.
Zaten flashtool da telin bataryasını çıkarman gerekiyo, sürücüleri yükle
Telefonu her türlü görmesi lazım.
Rahat bi şekilde halledersin.

r.ivedik

Üye
    Konu Sahibi
bu flashtool dediğimiz odinmi yoksa bu sony lere yazılım attığımız flashtollmu kardeşim ayrıca konuya cevap veren arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi bildiririm

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
bu flashtool dediğimiz odinmi yoksa bu sony lere yazılım attığımız flashtollmu kardeşim ayrıca konuya cevap veren arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi bildiririm

Hiçbiri değil normal flash tool 1315 ti galiba sürümü.

r.ivedik

Üye
    Konu Sahibi
malesef bahsettiğiniz flash tool programı mtk işlemciler için hepinize teşekkür ediyorum daha sonra aynı duruma düşenler için yazıyorum daha sonra boşa uğraşmasınlar arkadaşlar telefonunuza yanlış room yüklenmiş ise telefon açıp kapanıyor veya açıyor dowloand moda girmiyorsa yapmış olduğunuz işlem telefonunuzun recovery modunu silmiş demektir bu durumda yapmanız gereken sadece box ile ölü modda yazılım yüklemek başka çaresi yok eğer dowloand moda erişim yapa biliyorsanız zaten güncel romu flashlayın sorununuz çözülsün ...

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
mrzstyl

mrzstyl

Üye
malesef bahsettiğiniz flash tool programı mtk işlemciler için hepinize teşekkür ediyorum daha sonra aynı duruma düşenler için yazıyorum daha sonra boşa uğraşmasınlar arkadaşlar telefonunuza yanlış room yüklenmiş ise telefon açıp kapanıyor veya açıyor dowloand moda girmiyorsa yapmış olduğunuz işlem telefonunuzun recovery modunu silmiş demektir bu durumda yapmanız gereken sadece box ile ölü modda yazılım yüklemek başka çaresi yok eğer dowloand moda erişim yapa biliyorsanız zaten güncel romu flashlayın sorununuz çözülsün ...
Usta box derken bu box ne oluyo program mı beni bi aydınlatsana

goldmobile

goldmobile

Üye
peki recovery moda giriyormu telefon?

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Usta box derken bu box ne oluyo program mı beni bi aydınlatsana

Box, dead flash (ölü flash)
Telefonun tamamen çökmesi sonucunda bi kaç alet veya program ile telefonu canlandırıyolar. Bu kimi yerde 70 lira kimi yerde 150 lira arası yapılıyor.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Flashtool dan stock rom unu flaşla.
Zaten flashtool da telin bataryasını çıkarman gerekiyo, sürücüleri yükle
Telefonu her türlü görmesi lazım.
Rahat bi şekilde halledersin.

bilip bilmeden konuşma flash tool dediğin MTYK cihazlar için adam samsung ace diyor batarya çıkarma falan yok DOWNLOAD MODE a alıp yazılı ODIN ile atarsın bişey yazmadan önce ne yazdığını bil

• Beğen
Tepkiler: Bülent872

H0lligan

Üye
bilip bilmeden konuşma flash tool dediğin MTYK cihazlar için adam samsung ace diyor batarya çıkarma falan yok DOWNLOAD MODE a alıp yazılı ODIN ile atarsın bişey yazmadan önce ne yazdığını bil
MTK değilmiydi o ? :D

Bülent872

Bülent872

Üye
Odin ve recovery gelmiyorsa hardbrick olmuş 30-40TL yada kendin yapabilirsin.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Birşey sorucam yanlış rom atınca download mod siliniyor mu? Bu sadece odinden atılan orjinal romlar için mi geçerli yoksa recovery den atılan romlar da siliyor mu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Büyük Harfler İle Konu Başlığı Açmak\Yazmak Yasak

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye

Onun mtk olmadığını nerden bileyim.
sonraki yazdığıma bakmadın herelde,
o telefona dead flash atılcak.
o elinden geleni yapmış olmamışsa ölü flash. Bi arkadaşın teli çöktü aynı böyle açılmıyodu, bildiğim yöntemleri denedim. Olmadı. Düzgün bi tamirci var bıraktık oraya 50 yada 60 a yaptı ölü flash.

strk92

Üye
Merhaba arkadaşlar size bir yardım çağrısında bulunacağım bugün itibariyle samsung 5830i her zamanki gibi rom yükliyecektim ancak odine yanlışlıkla bilgisayarımda bulunan eski telefonum olan samsung 5570i rom dosyasını seçip yüklemeyi başlatmış oldum ve kurulum bittikten sonra 5570i boot ekranı çıkıyor kameranın flashı yanıyor
ve ekran çizgi çizgi oluyor hiç bir şey görünmüyor telefonu dowloand moduna alamıyorum ama usb takınca odin de görüyor bilgisayarda hatta kies bile 5570i olarak görüyor napmam lazım yardımlarınızı esirgemezseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşım eğer sorunun hala devam ediyor ise jtag cihazı kullanarak cihazını download moduna alıp yazılım yüklemen gereklidir. Cihazı online satiş sitelerinde bulabilirsin 10 lira civarı bir satış fiyatı var. Eğer istersen ve yeterli bilgiyle tecruben varsa bu cihazı kendinde yapabilirsin internette nasıl yapılacağı anlatılmakta. Cihazın brick olmuş.

Üst Alt