Galaxy Ace İçin Denenmiş, Seçme "3D & HD" Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

zonewars77

zonewars77

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace İçin Denenmiş, Seçme "3D & HD" Oyunlar
OYUNLARIN APK DOSYALARINI TELEFONA ATIP YÜKLEYİN. OYUNU AÇMADAN ÖNCE WİFİ BAĞLANIN VE KURULUM DOSYASI OTOMATİK OLARAK HAFIZA KARTINA YÜKLENSİN.

NEED FOR SPEED : SHİFT

APK :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brothers In Arms 2: Global Front HD

APK:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GT Racing Motor Academy HD

APK:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dead Space HD

APK:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Grand Theft Auto : III
APK:

İYİ OYUNLAR!
:oke:

ybhilem

Üye
Need For Speed atıyo psikoloojm bozuldu reyizler sizce nedne atıyor fikri olan var mı ? :ağlarım: :ağlarım: :ağlarım: :ağlarım:

paki96

paki96

Üye
:tşk:

loof09

loof09

Üye
Kardeşim froyo 2.2.1 kur odinden ozaman hiç bi oyun atmaz ama sonra diger rommları atacagın zaman 2.3.3 orjinal rom at ki jely bean yada s3 romlarını filan yukleyebilirsinn ama oyun için en ideal rom froyo 2.2.1YANİ DEDİGİM ACE İÇİN GECERLİ

batuhanaydin

batuhanaydin

Üye
Arkadaslar acil yardimlarinizi bekliyorum
bende galaxy ace 5830 var daha dune kadar armv6 oyunlar aciliyodu bi anda acmamaya basladi uygulama
durduruldi
hala ayni ne yapNe yapsam olmuyo yardim edin

sinan376

Üye
chanfire. 3d kurun ama root gerekli

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
eline saglik ace 2 kullaniyom ama oyunlar guzel

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
Kardeşim froyo 2.2.1 kur odinden ozaman hiç bi oyun atmaz ama sonra diger rommları atacagın zaman 2.3.3 orjinal rom at ki jely bean yada s3 romlarını filan yukleyebilirsinn ama oyun için en ideal rom froyo 2.2.1YANİ DEDİGİM ACE İÇİN GECERLİ
5830 İçinmi 5830i içinmi,ben daha önce çok rom yükledim,en sevdiğim cyanogenmod 9.2di,eğer oyun için froya daha iyiyde onuda yüklerim(5830i) varmıdır acaba?

Üst Alt