Galaxy Ace Hafıza sorunu

Konu, 'Samsung' kısmında mahmet96 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4537 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Galaxy Ace Hafıza sorunu

Merhabalar, yeni Samsung S5830i galaxy ace telefon aldım fakat devamlı alan az uyarısı ve mesaj alınamıyor uyarısı geliyor. Telefona yüklü uygulamaların çoğunu taşıdım sd karta, mesaj da çok az sayıda, ama mesaj alamıyorum. yardım edebilir misiniz?

Yazan: mahmet96
  2. Kardeş bu sorun bendede var çözümünü bulamiyorum eğer diyorum çözdüysen banada yardimci olsana

3. Format atın [Kan Akıtan Rapçı]

Galaxy Ace Hafıza sorunu konusuna benzer içerikler

1. galaxy ace hafıza sorunu ( 2 Temmuz 2012 | Android Genel )

arkadaşlar galaxy ace'te play store'dan,internetten vs. indirdiğim şeyler telefon hafızasına kaydediliyor bunları hafıza kartına kaydetmesini nasıl sağlarım?
  2. Samsung Galaxy Ace 2 Hafıza sorunu ( 26 Ekim 2012 | Samsung Android Yazılım )

Telefonumun Hafızası 3'e bölünmüş Kendi Hafızası + SD kart + Sistem belleği Uygulamaları SD kart'a taşıdığım zaman sistem belleğine atıyor.SD kart'a taşmıyor. Telefon sistem belleğini SD kart olarak görüyor. Uygulamaların data dosyalarını...
  3. Samsung Galaxy Ace Hafıza Sorunu ( 20 Şubat 2013 | Samsung Android Yazılım )

Galaxy Acenin kendi hafizasi cok dusuk bu yukseltiebiliyormu yuklestiliyorsa nasl yukseltiliyor dropbox filan dendide hic bisiy cozemedim
  4. Galaxy Ace s5880i Hafıza Kartı Sorunu ( 23 Şubat 2013 | Samsung Android Yazılım )

Arkadaşlar telefonumda aldığımda verilen 512 mb microsd kart vardı, onu paşa paşa çalıştırıyordu. ancak geçen gün 2 gb hafıza kartı taktım, sd kartı algılanmadı diyor. eski nokia 6300 vardı 2 gblık kart onda çalışıyor ama ace de çalışmıyor?...
  5. Galaxy Ace Hafıza Sorunu ( 13 Eylül 2013 | Android Genel )

Merhaba arkadaşlar uygulamaları sd karta yüklediğim halde telefonun hafızasından yer gidiyor ve bir süre sonra yer kalmıyor ve yeni uygulama yükleyemiyorum, bu sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum...yok mu koskoca maxicepte yardımcı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 14:48:32