Galaxy Ace GT-5830 CWM kurdum , Telefon açılmıyor , odin 4.38 telefonu görmüyor

Konu, 'Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek' kısmında samet602 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1937 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Galaxy Ace GT-5830 CWM kurdum , Telefon açılmıyor , odin 4.38 telefonu görmüyor

Merhabalar
    Ne gerek varsa , bi hırs ugruna CyanogenMOD v7.2 RC1 kurmaya çalıştım , fakat CWM kurduktan sonra telefon samsung yazısında takılı kalıyor
    Download mode ve orjinal recovery'i açabiliyorum odin ile kurulum yapmayı denedim defalarca fakat 4xx odin versiyonlarında cihaz görünmüyor
    ama 4 altı odin versiyonlarında görünüyor 3xx versiyonlarda nasıl flashlayacagım , ne yapmam gerekiyor günlerdir ugraşıyorum araştıyorum bu çözüm bulamamadım

Yazan: samet602
  2. sorunun çözüldümü dostum çözülmediyse yardımcı olıyım birde cyanogen modların hepsinde galaxy ace de tabi video çekimi sırasında flash çalışmıyor bu bana göre çok büyük eksik o yüzden hepsini denememe rağmen kullanmıyorumtabi tercih meselesi:))

Galaxy Ace GT-5830 CWM kurdum , Telefon açılmıyor , odin 4.38 telefonu görmüyor konusuna benzer içerikler

1. odin telefonu görmüyor! ( 17 Ekim 2011 | Android Genel )

odin v4.42 gio (2.3.3) ü görmüyor. 2.3.5e yükselticem. şuanki sürüm kiesin. nasıl görecek ya? :/ ----------Eklendi @ 18:40:32 ---------- Yazıldı @ 18:15:37 ---------- tamam sorun yok 2.3.5 e yükselttim :)
  2. Galaxy Ace GT-5830 telefonum acılmıyor orjinal roma dönemiyorum ( 7 Ekim 2012 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Yukarda yazdıgı gibi acil yardıma ihtiyacım var. Telefonuma forumda bulun s2 romlarından yüklemistim yükledikten sonra sürekli hata verdigi icin baska bi cyanogenmod 10 yükledim baya bi süre kullandım ardından telefonum az önce telefonum kapandı...
  3. Galaxy Ace GT-s5830i Rom Kurdum Telefon Açılmıyor Servis Alırmı ( 21 Kasım 2012 | Samsung )

Galaxy Ace GT-s5830i Rom Kurdum Telefon Açılmıyor Ne Recovery E Giriyor Nede Odine Servise GÖtürsem Yaparlarmı
  4. s5360 telefon açılmıyor odin görmüyor ( 1 Ağustos 2013 | Android Genel )

telefonuma phoydroid rom yükledim ancak samsung galaxy young s5360 yazısında kalıyor download mod da pc görmüyor ne yapabilirim acil yardım edinn:vur:ağlarım::sos:stres: - - - Eklendi - - - helppppppppppppp:vur
  5. Odin telefonu görmüyor ( 14 Eylül 2013 | Android Genel )

Telefonu normal açıkken görüyor fakat download moda girince odin görmüyor.Yardım eder misiniz forumda da araştırdım fakat uygun bir çözüm bulamadım.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 21:58:00