Galaxy Ace 2 mi Galaxy Wonder mı S DUOS mu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
smh60

smh60

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace 2 mi Galaxy Wonder mı S DUOS mu
Evet arkadaşlar android tel almak istiorum sizce hangisini alıyım. Benim aklıma yatan galaxy S Duos . Tam alacaktım işlemcinin düşük olduğunu gördüm. 1.0 ghz tek çkrdek. Wonder 1.4 Ghz. Ace2 de çift çekirdek. Kafam çok karışık gerçekten.Şunu söyliyim oyun oynarken kasmasında :d:

Kerim.

Kerim.

Üye
Bunlardan hicbirini alma.para biriktir nexus4 al:oke:1100lira civari olacak.yada xperia p al 900e

Ali58_58

Ali58_58

Üye
Bunlardan hicbirini alma.para biriktir nexus4 al:oke:1100lira civari olacak.yada xperia p al 900e
ooovv nexux 4 baya ucuzmuş kerim hocam aynen kerim hocamın dediği pahali glirse yukardaki telefonları boşver s3 mini al :)

erdi_s

erdi_s

Üye
S3 mini iyidir alirsan pisman olmazsin. Bir iki sene de samsungtan destek almaya devam eder o telefon. Tabi bu samsunga gene de guven olmaz :D

smh60

smh60

Üye
    Konu Sahibi
Önerileriniz için teşekkürler..

Kerim.

Kerim.

Üye
ooovv nexux 4 baya ucuzmuş kerim hocam aynen kerim hocamın dediği pahali glirse yukardaki telefonları boşver s3 mini al :)

Valla ali hocam o civarlarda olcagi soyleniyor.eger oyle olursa bende benim wonder i satip direk onu alirim.cihaz mukemmel ya:|

sadikbircan

Üye
O cihaz 1100tl olmaz en az 1500 1600 olur bence.Galaxy s3 ten daha yüksek donanımı var ve daha ucuz olması pek muhtemel değil.

qwerty41

qwerty41

Üye
Hiç birini alma .. Samsungun S2 den asagı telefonu alınmaz.

Nokia Lumia :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt