Galatasaray 'a Fenerbahçe Derbisindeki Olaylar Yüzünden 6 Maç Seyircisiz Oynama Cezas

Sponsorlu Bağlantılar

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
böylelerine öyle ceza derken geçmişte ceza aldığınızı unutuyorsunuz galiba

mAd_girL

mAd_girL

Üye
bak şimdi bak şimdi illa tartışalım diyosunuz sevgili kardeşim : D ben biz ceza almadık demedim sadece o olayları yapan öyle taraftara böyle ceza dedim *-) anlatabildim mi ? hee ?

POWER

POWER

Üye
bak şimdi bak şimdi illa tartışalım diyosunuz sevgili kardeşim : D ben biz ceza almadık demedim sadece o olayları yapan öyle taraftara böyle ceza dedim *-) anlatabildim mi ? hee ?
Ya arkadaşım sen hala benim ne dediğimi anlamadın...Taraftara ceza derken unutma olayları çıkartan 3-5 kişi.Bu 3-5 kişinin hatasının cezasını tüm taraftarın çekmesi çok mu hoş söyler misin???

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
Ya arkadaşım sen hala benim ne dediğimi anlamadın...Taraftara ceza derken unutma olayları çıkartan 3-5 kişi.Bu 3-5 kişinin hatasının cezasını tüm taraftarın çekmesi çok mu hoş söyler misin???

anlatmak istediğimi açıkladın kardeşim...;)

mAd_girL

mAd_girL

Üye
göz var izan var onlar 3-5 kişinin yapacagı olaylar değil neyse ya olan olmuş..

Exalans

Exalans

Üye
aslında yapılması gereken uygulama basit seyirci geleceği göremez taşkınlık olduğu an ver penaltıyı ozaman ağzını açabiliyolarmı

ouSahin

ouSahin

Üye
mad...Power abi tartışmaya gerek yoq sadece olmaması gereken şeyler ben her ikinizide anladım...:)

olan oldu gereken ceza geldi ya:ehe

Caine

Caine

Üye
çook işler dönüyor bu ülkede çoooookkkk. vurun abalıya döndü bu iş

Üst Alt