furtiv upload plug-in for Facebook ile cepte Facebook'ta kolay resim video yayınlayın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
furtiv upload plug-in for Facebook ile cepte Facebook'ta kolay resim video yayınlayın
furtiv upload plug-in for Facebook ile Facebook'ta kolay resim video yayınlayın

Facebook ve cep telefonunuz ile bir aşk yaşıyorsanız, bu eklenti ile aşkınız daha da pekişecek. Nasıl mı? Hemen anlatayım. Cep telefonunuzdaki Ovi Mağaza'ya ya da web üzerinden adrese giriyorsunuz 6 kb'lik uygulamayı telefonunuza indiriyorsunuz. Daha sonra uygulamalar bölümüne girdiğinizde yeşil bir F harfi göreceksiniz ona tıklayın. Devamını kocaman resimlerle anlatıyorum;

Activate tuşuna basın ya da dokunun, sonra ekranınızda onaylamanızı isteyen bazı şeyler çıkacak onları onaylayıp kurulumu tamamlayın;

Daha sonra uygulamalar bölümündeki "çevimiçi paylaşım" bölümüne girin, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Facebook seçeneği gelecek, basın ya da dokunun;
Karşınıza Facebook hesabınızla bağlantı kurulabilmesi için gereken ekran gelecek alttaki resim gibi bilgilerinizi girin ve "Bağlan"a basın ya da dokunun;

Bilgilerinizi girdikten sonra karşınıza furtiv uygulamasına izin vermeniz gerektiğine dair bir ekran gelecek sayfanın en altında "izin ver"e tıklıyorsunuz ya da dokunuyorsunuz, işlem tamamdır.

Çevrimiçin paylaşım bölümünde Ovi hesabımda aktif olduğu için çektiğim resim ya da videoları gönder dediğimde otomatik olarak Ovi hesabıma göndermeye başlıyor. Eğer furtiv üzerinden göndermek istiyorsanız "çevrimiçi paylaşım" bölümündeki seçeneklerden Facebook hesabını " varsayılan olarak ata" şeklinde seçtim, böylelikle resim ya da videolar otomatik olarak Facebook hesabına yükleniyor.
Facebook hesabınızdaki albümler bölümünde "furtiv Photos" klasörüne yüklenen resim ve videolarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

• Beğen
Tepkiler: ffatihh23, bymen07, gunesinoglu ve 7 diğerleri

66muko

66muko

Üye
cok güzel saol

haqqus

haqqus

Üye
neden se bende trial yazıo ovide Pc den bakınca da bu icerik ulkenizde kullanılımıo dio eskıden kullanıodum N79

estomb

Üye
başarılı teşekkürler

haqqus

haqqus

Üye
alla alla herkesde basarılı bende nie deil

İskenDer™

İskenDer™

Üye
Teşekkürler

powerrogue

Üye
saol:)

ffatihh23

ffatihh23

Üye
şu furtiv yazısını nasıl değiştirirm bilen var mı orjinal olsun mesela 'Mobil Yükleme' veya ne istiyorsak onu yazsın

mcemen

Üye
Sadece fotoğraf yükleyebiliyorsunuz.Video yüklenmiyor.Paranızı benim gibi kaptırmayın boşuna... Alayı yalancı bu furtivin...:nono::kotu:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt