freezone 250 dk kampanyası bakiye sorgulama

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında Abdullahksz tarafından paylaşıldı. Okunma: 6244 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar numara taşıma ile vodafone free zone 5000 sms veya 250 dk kampanyasından 250 dk seçtim. 250 dk hattıma tanımlandı fakat bi türlü kalan bakiye dakikalarımı sorgulamayı bulamadım. kendi sitesinde bile yazmıyor yardımcı olurmusunuz


   
  Yazan: Abdullahksz
 2. Sizin sorunuzun üstüne özellikle baktım bahsettiğiniz kampanya için dakika seçtiyseniz kalan DK , sms paketi seçtiyseniz kalan SMS 'lerinizi öğrenebileceğiniz herhangi bir sorgulama numarası mevcut değil. Fakat DK'nız veya SMS 'iniz bittiğinde bilgilendirme mesajı gelecektir.

  *Konuşma esnasında DK süreniz biterse konuşmanız bedava sürenizin haricinde konuşulan süre üzerinden ayrıca ücretlendirilir.

  Alternatif ise her konuşma başladan önce dakikaya bakıp her konuşmanız için ayrı ayrı dk tutmak :D yada daha kolay birşey telefonunuzun konuşma sayacını sıfırlayın ordan da kontrol edebilirsiniz :)
   
 3. enteresan bi durum vodafone hep güzel şeyler yapıyo ama eksik yapıyo :)

  ----------Eklendi @ 11:01:14 ---------- Yazıldı @ 10:53:52 ----------

  sitenin yardım bölümünde Şu yazıyor:
  "Kazandığınız dakikalardan kalan sürenizin veya SMS'lerden kalan SMS adedinizin sorgulamasını *7000# menüsü altından;ilgili menü açıldıktan sonra sırası ile
  1-Hat İşlemleri --> 1-Bakiyem --> 1-Paket Bakiyelerim --> 2-Hediye Paket bakiyesini seçerek ögrenebilirsiniz"
  Bunu yaztığımda ise "Sistem Hizmet Veremiyor" hatası çıkıyor. :)
   
 4. Baktığınız başka bir paket ile ilgili olabilir. Vodafone kampanyalarında öncelikle kampanya bölümüne gelir ordan öncelikle esaslar bölümüne bakmak sonrasında SSS bölümüne bakmak gerek. Aradığınız bilgi örn sorgulama işlemi bu iki bölümde de yoksa sorgulama yok demektir ... Vodafone eskiden sorgulama işlemleri daha kötüydü çoğu kampanya hatta tarife de dahi yoktu şimdi yine eskisine göre iyi diyebilirim : ) Bu arada kullandığınız kampanyanın esaslarını okumak isterseniz Vodafone FreeZone / FreeZone'a Gel 5000SMS ya da 250DK Kazan Kampanyası buraya bakabilirsiniz.
   
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
25 Mayıs 2015 Pazartesi - 22:33:10