Oyun Fredoom

Sponsorlu Bağlantılar

agoin

agoin

Üye
    Konu Sahibi
Fredoom
Arkadaşlar fredoom la örümcek adam oyununda işe yaramıyor ingilizce market bilmem ne diyor olmuyor yardım edin

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
ekran görüntüsü upload edebilirmisin

agoin

agoin

Üye
    Konu Sahibi
Atıcaktım ama bu sefer de Türkçe olarak şunu diyor uyguma bu sürüm için faturalandırmak için uygun değildir yazıyor kardeş yaaa nasıl olucak

dervisd

dervisd

Üye
bendede var aynı sıkıntı spider man2 ve minion rush

said32

said32

Üye
Aldığın Hata Freedom A karşı alınmış bir önlem dostum ;)

tempdroid

tempdroid

Üye
Hayir freedom acik değilken baglaniyormu onu soyle bi ? Ben bu hatayı almistim blitz brigade de ama sonra ne yaptigimi soylemem nakit çektim freedom la 50 lvle kadar oynadim sonra sildim oyunu bilgisayarda oyun

dervisd

dervisd

Üye
Aldığın Hata Freedom A karşı alınmış bir önlem dostum ;)

evet mantıklı ama kapalıykende aynı hatayı veriyo

Hayir freedom acik değilken baglaniyormu onu soyle bi ? Ben bu hatayı almistim blitz brigade de ama sonra ne yaptigimi soylemem nakit çektim freedom la 50 lvle kadar oynadim sonra sildim oyunu bilgisayarda oyun

keşke düzgün sorsan forumun amacı yaptıklarınla yada bildiklerine hava atmak değil konuyla ilgili bişe biliyosan yardımcı ol yoksa yorum yapma lütfen soruna yinede cvp verecem freedom kapalıykende aynı hatayı veriyo nedenini biliyomusun acaba??

said32

said32

Üye
Dostum demek ki o sürüm eski,Google Playe Baglanamiyor , Oyun modlu(hilelidir,kapatmislardir google play erisimini)Ya da, Freedom u kapatamamişsin, stop diyip kapat.

agoin

agoin

Üye
    Konu Sahibi
Evet kardesim ya aynı resimdeki gibi yazıyor nasıl olucak bi yardım çözüm lütfen

Anil-D

Anil-D

Üye
gameloftt oyunlarinda freedom calismaz

tempdroid

tempdroid

Üye
Xprivacy ile google play sorununu cozmustum blitz brigade de tabi eski sürümde sonra freedom la nskit cekmistim