Foursquare Check-in yapıldıgında..

Sponsorlu Bağlantılar

Denibo

Üye
    Konu Sahibi
Foursquare Check-in yapıldıgında..
wp8 cihazımı android telefon ile takas edicem bu foursquare'de checkin yaptıgınızda mekanda bulunan kişileri görebiliyormusunuz

Artles

Artles

Üye
Arkadaş listendekileri evet.

mertekin34

mertekin34

Üye
Hayırdır göstermiyorsa Android'e geçmeyecek misin ? :D

Denibo

Üye
    Konu Sahibi
gecmicem tabi :D

maralimm

Üye
Daha Biraz önce Check-in yaptım.

gösteriyor bi sıkıntı yok

kapanacakmı ki?

partyhard

Üye
gösteriyo çok yakınsınız falan dşyo

Artles

Artles

Üye
Mekanda bulunan kişileri diyo arkadaşlar örnek veriyorum bi mekanda 200 kişi varsa hepsini göstermez arkadaşlarını gösterir sadece öyle biliyorum ama yanılıyo da olabilirim.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Abi sırf bu özellik için telefon mu değiştirilir ya :D

• Beğen
Tepkiler: mertekin34
mertekin34

mertekin34

Üye
Eğer o mekandaki kişiler yani tanımadığın insanlar profil ayarlarında kimseye gözükme özelliğini aktif etmişse zaten windows phone'da da göremezsin. Anlaşılan fs'yi çok kullanan birisin ama sırf bu yüzden telefon değişilmez :D Zaten fs kullananlar yavaş yavaş azalıyor.

Denibo

Üye
    Konu Sahibi
Eğer o mekandaki kişiler yani tanımadığın insanlar profil ayarlarında kimseye gözükme özelliğini aktif etmişse zaten windows phone'da da göremezsin. Anlaşılan fs'yi çok kullanan birisin ama sırf bu yüzden telefon değişilmez :D Zaten fs kullananlar yavaş yavaş azalıyor.

ya mekanda kaç kişi var gösteriyor ama o kişileri göstermiyor sorun orda :D zaten telefonu değiştiricemde foursquare güncellemesi gelmemesi tuz biber oldu duruma nexus'a geçicem bakalım onda göstercekmi :D

Üst Alt