Öneri Fotoğraf Ve Video Düzenleyici Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğraf Ve Video Düzenleyici Hakkında
Arkadaşlar bu program hard format sonrası gittide unsigned olarak buldum telefonu hacklemeden yükleme gibi bi ihtimalmi varmıdır ihtiyacım varda?

marist

marist

Üye
Sertifika alıp , sertifikalayarak yükleyebilirsin.

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
sorun çözüldü başka bi yöntemle saol yinede

şahin_yıldız32

Üye
hangi yöntemle çözdün kardeş

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
navifirmden dosyaları indirip telefonu yedeklemiştim zamanında o yedeği buldum flashladım

toprak00

toprak00

Üye
arkadaşlr benden de ayni sorumr var hart atvt mr foto düzenleyici gitti onu gene nasıl yüklerim bi yardımcı olsanız

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
dosyalar var bende onla yaptım ama benim telefonun :)

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
dosyalarla flash attım eski haline gerdi döndü :D

toprak00

toprak00

Üye
dosyalarla flash attım eski haline gerdi döndü :D
Flaşh atma yönünde sıkıntı yapmaz demi tlf bide tlfnun işletim sistemi değişiyomu şimdi ki nokia belle refresh şimdi Flaşh atsam bu işletim sistemi değişiyomu

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
dosyalarını indir değişmez niye değişsin aynı sürümü flashlıyosun :)

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
levent abi artık symbian öldü kimse destek cıkmıyor artık

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
destek çıkılacak bir donanım yok ki telefonlarda en azından oyun için durum bu. uygulamada yetecek kadar kafi asıl sorun zamanla sosyal ağlarla ilgili uygulamaların yokluğu olacak. işte o zaman tamamen bitmiş demektir nimbuzz opera wechat gibi uygulamalar elini ayağını çekerse way way :) ne yapalım androide geçeriz artık yapacak birşey merak etmeyin orda da çevirilerim mevcut çok olmasa da biraz uygulama çevirdim bizde androide geçene kadar android hem adam olur hemde hack ***** gibi araçlar çoğalır şuan adam gibi uygulamaları romları yapacak programlar yok hep yarım yamalak işler nokia da böylemi cfw yapmasıda kolay modlamasıda kolay türkçe çevirisi de kolay öyle işte

• Beğen
Tepkiler: baronet1905 ve arslanla
baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
doğru söylüyosunda nokiada boşa zaman geçiriyoruz symbian artık öldü symbian telefona destek verselerdi cok iyi bir işletim sistemi olurdu ama destek cıkılmadığı için öldü, nokia 3310 nese , symbian da artık öle [telefonu oyun, program kullanamassın artık symbian da alo alo o kadar :) ]bende android tablet aldım android cok rahat işletim sistemi ama her zaman para kazanmak için en alt sürümlerde illa bir şeyi eksik yapıyorlar ilerki sürümlerindede onları tamamlıyorlar.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
evet öyle

muhammed4949

muhammed4949

Üye
aslında her şey nokianın symbiana verdiği destekde bitiyo nokia symbianı biraz geliştirseydi belki de hala liderdi nokia yönetiminin hatası yüzünden symbian kötü durumda ah nokia ah ne olurdu symbiana destek verseydin donanım desen zaten iyi 512 mb ramla 1 ghz hızla rahat çalışan bir sistem tek eksiği uygulama , oyun vs biraz marketi iyi olsa tadından yenmez inşallah nokia sybianın kaynak kodlarını açar yoksa sisteme yazık okur :(

toprak00

toprak00

Üye
evet aslındA biraZ öyle ama yaklaşık 10 senedir nokia kulancsym ama tlfnun çok sağlamlgI gördüm şimdi nokia n8 kulanyorm inanki üç dört defa elimden düştü ama hiç bi şey olmadı bi günde arabayla 20 gibi gidiyorduk sonra asfalta tlf ilimden düştü sonRA durdum dedim kesin bu tlf gitti sonra bi baktım tek ekran da çizik ve biraz yani ezilmişti yani konuyla alakalı değil ama nokianin çıkardığ tlflar tek sıkınt işletim sistemi ama gene nokia yi hiç bi şeye değişmem tskler :)

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
değişmesen bile hiç bir şeyi değiştirmez android diye bir gerçek var ama yakında windows 8 ler androidide geccek windows 8 e cok iyi destek cıktılar

toprak00

toprak00

Üye
Evet bi yandan öyle

Üst Alt