Forumdan Ayrılık Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi

Sarışın: Forumda sarışın sayısı artmaya başladı. Ben" olmayan sarışın" ünvanımı kimseye kaptırmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken bırakmak istiyorum. Boyalarım akmadan, ibibikler ötmeden .. Hoşçakalın ..

Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

öhhöm: 3 erkek üye başına 1 bayan üyenin düştüğü bir forumda daha ne kadar durablirimki ? Olasılık hesabı diye bir şey var kardeşim ? Kişi başına en az 2 bayan düşen forumlar da var .. Ee, ne duruyorum o zaman, hayret bişi ..

Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödüyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!!

Mod: Forumdan ayrılıyorum. artık ayrılık modundayım. Hoşça kalın.

Muhalif doğacı: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..

Deli: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

Duygusal: ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..

Kıskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Dolmuş şoförü: Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar. Kahrolsun taksiciler, yaşasın dolmuş şöförleri ..

Vip Üye - Bende ayrılıyom.Forumda benden daha büyük balık tutan free nic li üye var.O kadar ısrarıma ragmen forumdan atmadılar. Hadi toplanın aşiret gidiyoruz.Bana ne bana ne gidiyoruz işte...

Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim...

...ve böylece herkes gitti...
mı acaba?
Forum Administrator​

• Beğen
Tepkiler: MeLih_061

tempestshine

tempestshine

Üye
Tuhaf :hmmm

TeAmo42

TeAmo42

Üye
çok güzeller özellikle admin :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Güzel olmuş :tşk:

onurca06

onurca06

Üye
:kop2:işte bu güzeldi:alkis

:tşk:

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Paylaşım için ellerine sağlık Haydar...

Adminle Mod'a bayıldım :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Duygusal :naughty:

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Bizim forumdakiler daha orjinaller be :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Giriş,gelişme ve sonuç:gul:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,arasıra böyle gülümseten bişiyler görmek iyi geliyor

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Güzelmiş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...