Forumda telefon bilgisi kısmına

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Forumda telefon bilgisi kısmına
Forumda telefon bilgisi kısmına evde ne var ne yok bütün cihazları yazan hatta hat takılmadığı halde (o versiyona sahip) ipad yazabilecek kadar görgüsüz olanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Orada Telefon numaranızı veya telefon modeli dışında bilgi yazmayınız. yazıyor. Yoksa okuma yazmanız yok muydu ? :ehe:ehe:ehe

Son düzenleme:

Ozan

Ozan

Admin
Yakında orayı ana sayfadaki cihazlar seçilebilecek bir yapıya getirmeyi düşünüyoruz böylece sadece marka model seçilebilecek.

• Beğen
Tepkiler: phasan, hikmet366 ve Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Yakında orayı ana sayfadaki cihazlar seçilebilecek bir yapıya getirmeyi düşünüyoruz böylece sadece marka model seçilebilecek.

Güzel bir çözüm teşekkürler. Bir de Facebook gibi şu üst panel sayfa kaydırınca hep ekranda kalsa güzel olur. Bu mümkün müdür acaba?

Ozan

Ozan

Admin
Güzel bir çözüm teşekkürler. Bir de Facebook gibi şu üst panel sayfa kaydırınca hep ekranda kalsa güzel olur. Bu mümkün müdür acaba?
Öyleydi zaten yeni tasarımla alakalı bir düzenleme gerektiği için pasif ettik birazdan değişecek :)

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Öyleydi zaten yeni tasarımla alakalı bir düzenleme gerektiği için pasif ettik birazdan değişecek :)

Ben de diyorum forumda bir şeylik var :D İyi farketmişim. Bir süredir girmiyordum da...

hikmet366

hikmet366

Üye
En iyisi bence tek telefon hangisini kullanıyorsan

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

skylinegti

skylinegti

Üye
Birkaç kişiyi uyarmıştım bu konuda ,adam gitmiş cep telefon numarasını yazmış oraya...

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Baydırman

Baydırman

Moderator
:D

Üst Alt