format atma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
format atma
yarın elime vista yüklü bir bilgisayar gelecek. Buna Windows 7 yükleyebilir miyim, evet se nasıl ?

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bilqisayari Bios Ayarlarina Girip CD Ile Boot Et ..

Ardindan CD'Yi Tak Formatlama Islemine Baslaa .. Ondan Sonra Driver'Larini Yukle .. Kontrol Et .. Ve Geri Ver ..

Bu Mu Sorunun Cevabi .? :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
driver'ları yükle derken?? cd'nin içinde var di mi onlar

Teom@n

Teom@n

Üye
driver'ları yükle derken?? cd'nin içinde var di mi onlar

Bilgisayarin marka ve modeline gore destek sitesinden suruculerini (driverlarini) indir. Sitesinde, ilgili urunle Windows 7 destegi yoksa vista suruculerini indir(32 bit yada 64 bit hangi surum windows 7 kuracaksan)

Windows 7 genelde bir cok driveri bunyesinde barindiriyor fakat bazi bilgisayarlarda bu destegi veremiyor. Bu nedenle her ihtimale karsi bilgisayarin uretici firmasinin sitesinden driverlari indirmen yerinde olacaktir.

Zaten windows 7 yi kurduktan sonra windows update ile eksik driverlari bulup indirebiliyor, tabiki microsoft veri tabaninda mevcut ise.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarin marka ve modeline gore destek sitesinden suruculerini (driverlarini) indir. Sitesinde, ilgili urunle Windows 7 destegi yoksa vista suruculerini indir(32 bit yada 64 bit hangi surum windows 7 kuracaksan)

Windows 7 genelde bir cok driveri bunyesinde barindiriyor fakat bazi bilgisayarlarda bu destegi veremiyor. Bu nedenle her ihtimale karsi bilgisayarin uretici firmasinin sitesinden driverlari indirmen yerinde olacaktir.

Zaten windows 7 yi kurduktan sonra windows update ile eksik driverlari bulup indirebiliyor, tabiki microsoft veri tabaninda mevcut ise.

tamam :tşk:

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Kolay Ya Format Islemi .. 20 Dakikada Bitiyor :)

Yane Ben 20 Dakikada Bitiriyorum Sonra Driver Bulucu Proqram Ile Driverlerini Yukleyip Parasini Alip Geri Veriyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt