format atma sorunu

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında myadres tarafından paylaşıldı. Okunma: 4076 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. format atma sorunu

arkadaşlar casper laptopum var windows 7 format çekmek istiyorum lakin . bir sorun algılandı yazısı çıkıyor mavi ekranda . ne yapabilirim ? . yardımlarınız için şimdiden teşekkür

Yazan: myadres
  2. eger format atarken mavı ekran cıkıyorsa yada hıc format atılmıyorsa yıne mavı ekran gelıyorsa buyuk ıhtımalle harddısk zarar gormustur degıstırmen gerekıyor.. Bırde pc yı test ettır baska parcayıda bozmussa yenı harddısk de bozulur

3. BIOS'tan Sata Controller AHCI modda filandır , onu IDE yaptın mı?

4. katılıyorum :oke:Büyük ihtimal düzelir

5. Arkadaşlar bende Casper Nirvana Notebook var. Bilgisayara format atmak istiyorum. Orjinal Windows 7 cd'im var. CD'yi bilgisayara takıp yeniden başlatıyorum bilgisayar cd'yi okumuyor. Ben de biostan boot a giriyorum cd/dvd yi en üste almam gerekiyor ama alamıyorum +- ye basıyorum yukarı taşımıyor f5 f6 yı da denedim taşımıyor yardım ederseniz sevinirim. Ayrıca boot sekmesinde fast Boot-PXE Boot gibi yazılar var.

Mazlum Somer bunu beğendi.
  6. Her Bilqisayarda Ayni Deqildir .. Yada Deqistirilmis Olabilir .. Altta Yaziyordur Buyuk Ihtimal .. Iyi Bak Derim ..

format atma sorunu konusuna benzer içerikler

1. Format atma sorunu

arkadaşlar ben pcye bir çok kez format attım bugünde atmayı denedim ama windows izin vermiyo ve atamıyor buna yardım ederseniz sevinirim
  2. format atma sorunu

lütfen arkadaşlar ANAKARTIN MODELİ:.:ASRock 775V88+ bu anakartın modeline göre boot ayarlarını i yapabilen arkdaşlar paylaşsın veya cd takınca cd önyüklemesi için bir tuşa basın yazısının gelmemesine bir çözüm bulun acilllllll şimdiden...
  3. 5800 format atma sorunu

Arkadaşlar ben tlfona format atmak istiyorum ama defalarca denememe ramen başaramadım (kırmızı+yeşil+foto ve açma kapamaya basarak denedim) eğer bu işin daha kolayı varsa lütfen yardım edin
  4. 5800 format atma sorunu

5800 a hard format atmak istiyorum ama olmuyor ilk olarak o 4 tuşa tlfoın kapalıiken mi basacaz:hmmm ne kadar sure basılı tutacaz:allalla:
  5. XP Format Atma Sorunu

Arkadaşlar benim sorunum başlıkta yazdığım gibi XP'ye format atamıyorum.Bilgisayar çalışıyor fakat biraz yavaşladığı için format atmak istiyorum. Bios'tan CD-Rom'u boot ediyorum. Yükleme için bir tuşa basın diyor.Neyse basıyorum. Daha sonra kur...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 16:21:51