Format atma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YusufCn01

YusufCn01

Üye
    Konu Sahibi
Format atma sorunu
arkadaşlar ben pcye bir çok kez format attım bugünde atmayı denedim ama windows izin vermiyo ve atamıyor buna yardım ederseniz sevinirim

ahmettttt37

ahmettttt37

Üye
sistemde xp mi kurulu örngn:xp kurulu pc ye pc acıkken vista cd sini takarsak bu tür sorunlar olabilir pc yeniden baslat yaparak atmak en mantıklısı yada sistem geri yüklme yapın birde öyle deneyin iyi forumlar

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
antivürs programını kaldır

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Muhtemelen PC açıkken yükseltmeye çalışıyorsunuzdur...PC ye restart atıp yükleme yapın...Ve sorunu biraz daha kapsamlı yazmaya çalışırsanız yardımcı olmaya çalışırız...Örneğin nasıl format atmaya çalışıyorsunuz , sistemde hangi işletim sistemi kurulu , xp cd nize boot entegremi veya dvd/cd rom unuz bios tan ön tanımlı olarak atanmış mı?...

djserkan37

djserkan37

Üye
Biostanmı Format Amtayı Deniyosunuz.Bazen Biostan Atmayı Denerseniz Böyle Sorunlar Yapıyor.Format Atmaya Gerek Yok.Sistemi İlk Format Attığınız Güne Geri Yüklerseniz Pc'ye Format Atmış Gibi Olursunuz.

ahmettttt37

ahmettttt37

Üye
lan bios pc yi formt atmadan önce cd raytr okuması için yapılan sey ne formatı ne alakası var

djserkan37

djserkan37

Üye
lan bios pc yi formt atmadan önce cd raytr okuması için yapılan sey ne formatı ne alakası var

Sen Öyle Sanıyosun BİOSTANDA Forat Aılıyo Fakat Format Atmanın Bazı Yöntemlerini Atlamış Oluyosun...Tek Özellik Bu Sanırım.:):)

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
formatcd sini takıp restart atın. pc açılırken cd den yükleme yapmak içn bir tuşa basın der.basın tuşa atın formatı :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt