Forex

Sponsorlu Bağlantılar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Forex
Şu an forex konusunda çok az bilgim var o da teorik olarak tecrübesel değil yani henüz bulaşmadım.

Sormak istediğim forex ile uğraşıp kaybetmeden kazanabiliyorum diyeniniz var mı?
Veya kazancım kaybımı telafi ediyor diyeniniz?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bir arkadaşım vardı bu işten para kazandığını söylüyordu, bir tanesi de bu işin tamamen tuzak olduğunu ve bütün parasını kaybettiğini söyledi. Yani gel gelelim bu iş risk, şans gülecek yüzüne bir kere birde aklını kullanırsan kısa süreli bir vole vurabilirsin.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Esasen banka üzerinden bişeyler yapıyorum, üç beş kazanıyorum da. Ama iyi paralar için iyi sermaye lazım. Bizdede sağlam paralar kaldırıyorum dedirtecek bir miktar yok.
Forexte ise düşük sermayeyle bile kaldıraç sistemleri yöntemleriyle yani misli oynayarak iyi paralar kazanılabiliyor.
Üstüne bir de çift taraflı kazanç var kurlar çıkarken de düşerken de kazanabiliyorsun. Banka sisteminde ise sadece yükselmeler kazandırıyor.
Diğer ve en sağlam artılarından biri de 5 gün 24 saat çalışabiliyorsun. Banka sistemi ise 5 gün 9 saat.
Yani her türlü muhteşem.

Ama bir eksisi var paran düşerse düştüğü yerde kalıyor bankada bu risk yok düşsede çıkmasını bekleyebiliyorsun. İşte bu büyük risk yüzünden forexe adım atmaya korkuyorum biraz tecrübe dinlemem lazım

muhammed0124

Üye
Dediğiniz gibi biraz risk biraz deneyim biraz da şans işi forex. Trendfx den binlerce lira kazandığını söyleyen de var den binlerce lira zarar ettiğini söyleyen de. İyi bir araştırma ve ilk elden bilgi alış verişi ile güzel miktarlarda gelir elde edilebileceğine inanıyorum ben.

gonyalı

gonyalı

Üye
Forex piyasasından uzak durun.
Sadece büyük oyuncular kazanıyor küçüklerin olan parası da gidiyor.

Üst Alt