FM transmitter programı?

Sponsorlu Bağlantılar

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
    Konu Sahibi
FM transmitter programı?
c7 ye fm transmitter yüklenirmi arabayla giderken c7 de çaldıgımız müzikleri arabanın hoparlöründen duyabilmemize olanak saglayan program varmı olurmu böyle birşey

• Beğen
Tepkiler: orcusss

cemil 14

cemil 14

Üye
yazımsal bir özelllik olmadigi için böyle bir program yok donanım sal bir özellik fm verici

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Evet yazılımsal değil, donanımsal. O yüzden C7'de kullanılamaz.

balkonkusu

balkonkusu

Üye
iyi de C7 de FM verici yok mu zaten nokianın sitesinde yazıyor

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Varsa problem olmaması lazım ama arkadaş öyle dedi diye dedim.

matanist

matanist

Üye
Donanımsal olarak Fm verici olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. Öyle ise illaki bir yerlerinde programı vardır sen kurcalamaya devam et. Nokia böyle bir hatayı yaptıysa çok gülerim ama yargısız infaz yok sen araştırmaya devam et :D

apobaba1234

apobaba1234

Üye
zaten ver fm verici kullanıyorum ben :kop: menüden müziğe gir orda fm yayını yazıyo o işte senin dediğn şey gir ordan önce frekansı ayarla sonra aç de ve çok beklemeden müzik aç yoksa kapanır yayın radyoyada aynı frekansı aç ama teli arabanın antenine yakın tut veya boş bi kanal bul uzak tutsanda olur kaliteli kanallarda değil boş frekansları ayarla ok(biraz karışık oldu ama anlaşılır inşallah):naughty:

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
fm verici var nasıl yok :D ben kulanıyorum :D

venusutarit

venusutarit

Üye
Yüksek frekanslarda daha verimli çalışıtor kanımca

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
    Konu Sahibi
zaten ver fm verici kullanıyorum ben :kop: menüden müziğe gir orda fm yayını yazıyo o işte senin dediğn şey gir ordan önce frekansı ayarla sonra aç de ve çok beklemeden müzik aç yoksa kapanır yayın radyoyada aynı frekansı aç ama teli arabanın antenine yakın tut veya boş bi kanal bul uzak tutsanda olur kaliteli kanallarda değil boş frekansları ayarla ok(biraz karışık oldu ama anlaşılır inşallah):naughty:
biraz daha açık anlatsan

muslumkocak

Üye
Müzikler filan gayet güzel yayın yapılıyor ama direk mikrofondan konuşup onu aynı anda fm vericiden duyabilmemiz mümkün mü bunun için bir program mevcut mu?

ozggurr

ozggurr

Üye
Benim telefonum ingilizce, o yuzden verecegim terimler ingilizce olacaktir, siz anlamaya calisin lutfen, Turkce karsiliklarini da yazmaya calisacagim..

menu>>applications>>tools>>FM transmit programini calistirin..
FM transmitter off
Frequency **.** MHz (bu kismi yanlis hatirlamiyorsam otomatik bos bir frekans yaziyor olmasi lazim... Turkiye'de nedir bilmiyorum bende 95.10 MHz, belki ulke ayrimi bile olmuyordur...)

Nokia N8'deki music player uzerinden sarki dinlerken
Now playing>>options>>FM transmitter' a tiklarsaniz arkada muzik calmaya devam ederken yukaridaki fm verici menusu acilir...

off olan yaziya tiklayip on yapinca telefondaki ses kesilir...

aslinda sarki calmaya devam ediyor, neden ses kesildi o zaman, cunku biz artik radio yayini yapmaya basladik off'u on yaptigimiz andan itibaren... radio frekansi da Frekans **.** MHz yazan yerdeki **.** frekansi oldu... Nokia N8'e 4 metreden daha yakin bir radyoda bul on satirinin altinda yazan frekansi (bendeki 95.10 Mhz) ve sarkiyi radiodan dinlemeye basla... Arabada iyi oluyor bu genelde... Arabanin radyosu tavsiye edilir...

Bu da uygulamali videosu:

Umarim anlasilir olmustur....

Not:
Daha onceki benzer bir baslik icin yazdigim yaziyi aynen kopyaladim, yeni basliklar acmadan once forumda arama yapmanizi tavsiye ederim..

Nokia C7 icin sorulmus sen N8 icin anlatmissin diyen C7 kullanicilari merak etmeyin aynidir ayni...

Umarim bu da anlasilir olmustur..

muaz4444

Üye
mrb arkadarşlar bende sonyericsson X8 var android sistem navigasyon wifi bulutut var ve fm trasmitter proramını telefonuma yükleye bilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

boyabatlı

boyabatlı

Üye
mrb arkadarşlar bende sonyericsson X8 var android sistem navigasyon wifi bulutut var ve fm trasmitter proramını telefonuma yükleye bilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
arkadaşım yazılım donanımsal yani özellik içinde mevcut değilse olmaz

synergy11

synergy11

Üye

Symbian bölümündesin arkadaşım kendi konu başlaıklarında sorabilirsin bunu

imamoglu15

Üye
yardimmm

serinaga

serinaga

Üye
Yaw C7'de hem donanımsal hem de yazılımsal FM verici mevcut. İstediğin frekansı ayarla ve radyodan aynı frekansı bul. İşlem için müzik çalarken menü'deki radyo kullanarak çal (rdy.kull.çal) simgesine tıkla.

metiny71

Üye
Güzel konuşmuşsunuz arkadaşım da bu programın linkini yayınlamamışsınız