Püf Noktası fly telefon ile pcde internet

Sponsorlu Bağlantılar

tanjantx

tanjantx

Üye
    Konu Sahibi
fly telefon ile pcde internet
fly marka android 4.2.2. telefon ile pcden internete girmek istiyorum . yardımcı olabilirmisiniz .

gutihaz1

gutihaz1

Üye
telefonu modem olarak mı kullanmak istiyorsun

gutihaz1

gutihaz1

Üye
telefonu pc ye usb kablosu veya bluetooth ile bağlaman lazım pc telefonu gördükten sonra pc den ağ bağlantılarına girip yeni çevirmeli bağlantı oluştur seçeneğinden senin telefonunu seçeceksin daha sonra bir kutucuk geliyor pc ekranına burada kullanacı adı ve şifreyi boş bırak telefon numarası kısmına *99# yaz tamama bas bağlantı oluşacaktır ben nokia n73 kullanırkende şimdi galaxy s3 te de aynı şekilde bağlantı yapıyorum herhangi bir programa ihtiyacın yok

tanjantx

tanjantx

Üye
    Konu Sahibi
telefonu pc ye usb kablosu veya bluetooth ile bağlaman lazım pc telefonu gördükten sonra pc den ağ bağlantılarına girip yeni çevirmeli bağlantı oluştur seçeneğinden senin telefonunu seçeceksin daha sonra bir kutucuk geliyor pc ekranına burada kullanacı adı ve şifreyi boş bırak telefon numarası kısmına *99# yaz tamama bas bağlantı oluşacaktır ben nokia n73 kullanırkende şimdi galaxy s3 te de aynı şekilde bağlantı yapıyorum herhangi bir programa ihtiyacın yok
bir deniyeyim sağol kardeşim

gutihaz1

gutihaz1

Üye
anlatımım kötü olabilirim ama kesinlikle işe yarıyor alt taraftaki linke tıkla 3g çevirmeli bağlantı kurulması yazıyor işin püf noktası oradaki resimlerde var

tanjantx

tanjantx

Üye
    Konu Sahibi
olsun bakalım ben yapamadım yinede sağol

gutihaz1

gutihaz1

Üye
şu linke tıklasana eğer senin telefon bunlardan biriyse alttaki linkte fly marka telefonların pc suite programları var işine yarayabilir

tanjantx

tanjantx

Üye
    Konu Sahibi
şu linke tıklasana eğer senin telefon bunlardan biriyse alttaki linkte fly marka telefonların pc suite programları var işine yarayabilir
sağol tesekkur ederım kardeşim