Flash Player Çalıştıramayanlar Buraya Bakın

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Flash Player Çalıştıramayanlar Buraya Bakın
Flash Player 10.3 (Armv6 Tüm romlarda çalışmaktadır)
Flash Player 10.3 (Tüm romlarda çalışmaktadır)

1.Tabikide root yetkisi olması gerek, (garanti gider ama root geri alınabiliyor)
2.İlk önce flash player rar dosyasından çıkan bütün dosyaları, hafıza kartına atın.
3.Adobe Flash Player.apk dosyasını telefondan yükleyin.
4. root explorer yükleyin ve açtığınızda, üstte yazan R/W yazısını R/O olarak değiştirin
5.lib dosyasının içinde bulunan
libflashplayer.so
libstagefright_froyo.so
libstagefright_honeycomb.so
libysshared.so

6.bu dosyaları, rootexplorer yardımıyla,. /data/data\com.adobe.flashplayer/lib/ içine atın.
7.Şimdi gelelim en önemli yere. bu dosyalara sırasıyla, parmağımızı basılı tutup.
8.Çıkan ekranda "permisions" seçiyoruz. 4 dosyayıda alttaki resim gibi ayarlıyoruz.
(Kendimden resim çekemedim. 2.3.5 de resim çekme değişmiş)

9.Hepsine tamam deyip çıkıyoruz. telefonu yeniden başlatmanıza gerek yoktur. direk internete girip deneyebilirsiniz. Hayırlı uğurlu olsun. Bu sürümde menüye ayarlama programı da eklendi.

Alıntıdır

Mr.Nobody

Mr.Nobody

Üye
Ace,gio,mini,fit,i5510 ve lg p500 gibi tellere flash yüklesen bile doğru düzgün çalıştıramazsın.internete giripde pc deki gibi video izleyemezsin.verimli olmaz.zaten o tellerin işlemcisi yetmiyorr

erdemmm271

Üye
Emrah karaalan'ın çözümüdür ...

3 aydır galaxy ace'de kullanıyorum , süper , s2 lerden bile farkı yok , videolar tam olarak aynı diğer pahalı telefonlar gibi oynatıyor , yalnız tek bir kusur var i o da adı ne olursa olsun flash 10.03 versiyonu kuruluyor . epeydir millet flash 11 ile site yapıyor , bazı siteler açılmamaya başladı .

cokyasar44

cokyasar44

Üye
Kardeşim indirme sitesi şifre istiyor.bir şifresi varmı bu işin?

----------Eklendi @ 16:23:39 ---------- Yazıldı @ 16:22:40 ----------

Flash dosyalarını indiremedim.Yardımcı olur musunuz...

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Ben başka bir yerden bir arkadaş bulmuştu.Ben denemiştim oldu.

Konuyu alıntı diye belirtsen iyi olur

cokyasar44

cokyasar44

Üye
elinizde varsa flash dosyalarını tekrar koyabilir misiniz?

----------Eklendi @ 13:04:35 ---------- Yazıldı @ 13:00:06 ----------

Bende galaxy mini var.Bu flash player işi memleket meselesi oldu.çalıştırmam lazım.emeklerinize teşekkürler.

DARHALL

Üye
şifresi ne ?

cokyasar44

cokyasar44

Üye
bu adresteki flash dosyalarını indiremedim. indirme durumunda şifre istiyor.bu dosyalar varsa bir adres rica ediyorum indirebileceğim.

prayerx

Üye
gerçekten çalışıyor süper. yanlız flash kurulunca karta kuruyor. onu telefona taşıyıp işlemi öyle yapın.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
aynı yöntemi gio da kullanıyorum 360 p videolarda bile sorunsuz neredeyse internettten her videoyu oynatıyor hem akıcı hem sorunsuz

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Link yenilenmiştir.

roker

roker

Üye
Flash Player 10.3 (Armv6 Tüm romlarda çalışmaktadır)
Flash Player 10.3 (Tüm romlarda çalışmaktadır)

1.Tabikide root yetkisi olması gerek, (garanti gider ama root geri alınabiliyor)
2.İlk önce flash player rar dosyasından çıkan bütün dosyaları, hafıza kartına atın.
3.Adobe Flash Player.apk dosyasını telefondan yükleyin.
4. root explorer yükleyin ve açtığınızda, üstte yazan R/W yazısını R/O olarak değiştirin
5.lib dosyasının içinde bulunan
libflashplayer.so
libstagefright_froyo.so
libstagefright_honeycomb.so
libysshared.so

6.bu dosyaları, rootexplorer yardımıyla,. /data/data\com.adobe.flashplayer/lib/ içine atın.
7.Şimdi gelelim en önemli yere. bu dosyalara sırasıyla, parmağımızı basılı tutup.
8.Çıkan ekranda "permisions" seçiyoruz. 4 dosyayıda alttaki resim gibi ayarlıyoruz.
(Kendimden resim çekemedim. 2.3.5 de resim çekme değişmiş)

9.Hepsine tamam deyip çıkıyoruz. telefonu yeniden başlatmanıza gerek yoktur. direk internete girip deneyebilirsiniz. Hayırlı uğurlu olsun. Bu sürümde menüye ayarlama programı da eklendi.

Alıntıdır

Çok teşekkürler,harikasın,beynine sağlık.

cokyasar44

cokyasar44

Üye
Hocam çok teşekkür ediyorum.Galaxy mini de de flash çalışırmış.Paylaşımlarınız için çok yaşayın....

ilaseta

Üye
t20 0lur işallah

bleyzi

Üye
şifre ne

EA59

Üye
vodafone 858 flash yüklenemiyor.yüklemeye çalışırken cihaz kapanıp açılıyor her seferinde

KELGER

KELGER

Üye
wildfire s de çalışırmı acaba

----------Eklendi @ 11:02:32 ---------- Yazıldı @ 09:56:26 ----------

evet htc wildfire s de çalıştı.
Youtube deskop sitede denedim eskiden flash desteklenmiyor diyordu şimdi açıyor sağolun.

KELGER

KELGER

Üye
yeniden başlatınca uçup gitti flash eski haline döndü.

erdemmm271

Üye
Bu flashın uçup gitme sorununu bende yaşadım , tek çözümü emrah karalanın sitesinde yayınlanan 2.3.4 ü indirip root edip kurmak . Bu arada flashın yeni versiyonları çıktı yokmu bunu bizim telefonlara uyarlayan bazı siteler açılmamaya başladı

Savruntu

Üye
ne yapmamız lazım aga ya Bende Galaxy Fit Var Arkadaş Çok Pişmanım Bu TeLefonu aLdıgıma Yokmu Bi çaresi Donmadan video izleyemeyecekmiyim Youtube de bile donuyor.

Üst Alt