Flappy Bird'e Rakip Türk Oyunu "Patates Kafa"

Sponsorlu Bağlantılar

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi
elinize saglik bravo hocam marketten güzel bi yorum çaktım güzel oyun flappy birde bin basar ;)

Teşekkürler farklı bir proje var şuan onunla uğraşıyorum inşallah ağustos ayında o da google play'de olacak ;)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Teşekkürler farklı bir proje var şuan onunla uğraşıyorum inşallah ağustos ayında o da google play'de olacak ;)
kolay gelsin hocam Türk geliştiricilerimizi görmek bizim için büyük bi gurur. iyi çalışmalar :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
5 yıldızı verdik helal olsun güzel oyun :oke:

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi
kolay gelsin hocam Türk geliştiricilerimizi görmek bizim için büyük bi gurur. iyi çalışmalar :)

Destek bulmak çok zor bir de insanların kötü yorumları olunca genç arkadaşların şevki kırılıyor mesela konuyu 500 kişi okumuş indiren 50 kişi ;)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Destek bulmak çok zor bir de insanların kötü yorumları olunca genç arkadaşların şevki kırılıyor mesela konuyu 500 kişi okumuş indiren 50 kişi ;)
siz google playi kaale alın hocam oy ortalamanız 4.9 ben indirdim oynuyorum ara sıra 5 yıldızı hakeden bi oyun :oke:

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi
siz google playi kaale alın hocam oy ortalamanız 4.9 ben indirdim oynuyorum ara sıra 5 yıldızı hakeden bi oyun :oke:

Bir de keşke Türkçe yapmasaydınız indiren daha çok olurdu diyen arkadaşlar var önemli olan indirme sayısı değil bir gün anlarsınız ;)

NEXUS

NEXUS

Üye

:cool:

5 yıldız verdim güzel bir oyun gerçekten :)

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi

:cool:

5 yıldız verdim güzel bir oyun gerçekten :)

Teşekkürler çok iyi çıkmışsınız bu arada ;)Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar "Patates Kafa" güncellenmiştir.

*Online sıralama (google leader board)
*kararlılık güncellemeleri
*Facebook ve Twitter skor paylaşımı

Forumdan indirip 5 yıldız vererek destek olan herkese sonsuz teşekkürler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow ve .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
Oyun tamam güzel ancak şöyle bir sorun mevcut
Bu sorun düzeltilebilir mi?

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi
Oyun tamam güzel ancak şöyle bir sorun mevcut
Bu sorun düzeltilebilir mi?

böyle bir sorun ile ilk defa karşılaşıyorum :( google reklamları ile alakalı olabilir kontrol ederim akşam.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
alisait07

alisait07

Üye
İmdirirp 5 yıldız vereceğim Türklerin bu konuda iyileşmesi gerek

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi
İmdirirp 5 yıldız vereceğim Türklerin bu konuda iyileşmesi gerek

Teşekkürler forumdan çok güzel destek veriyor arkadaşlar, hatta oyuna kendini kaptıranlar da var rekor için kapışıyorlar ;)

MrAkif

MrAkif

Üye
Çok güzel 5 yıldız :thumbup::thumbup:

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben hak ediyorsa 5 yıldız veririm. Sırf forumda gördüm diye değil. Ve hak ettiğini de verdim. 10 numara 5 yıldız. Üstelik hiçte şart koymamışsın. Başarılarının devamını dilerim.

Oyunun iyi gidiyor.

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi
Ben hak ediyorsa 5 yıldız veririm. Sırf forumda gördüm diye değil. Ve hak ettiğini de verdim. 10 numara 5 yıldız. Üstelik hiçte şart koymamışsın. Başarılarının devamını dilerim.

Oyunun iyi gidiyor.

Teşekkürler iyi gidiyor Allah'a şükür forumdan destek veren arkadaş çok oldu.