Faturasız FIRSAT20 Tarifesi

Sponsorlu Bağlantılar

teknognc

teknognc

Üye
    Konu Sahibi
FIRSAT20 Tarifesi
Degerli Vodafone abonemiz, 20TL'ye 2GB internet, 500 her yone dakika ve 1000SMS iceren size ozel tarifeye gecis yapmak icin FIRSAT20 yazip bu mesaji 7000'e göndermeniz yeterli!
Size özel diyor ama denemekte fayda var

• Beğen
Tepkiler: yakup6203, Reşwan ve Gofrettin115

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Yemedi genede saol

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
MEGA3GB bundan çok daha cazip. Paylaşım için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: blastx ve teknognc
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hattı Taşittim Turkcele Kafa Rahat :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bende turkcelle taşıdım hat taşındıktan sonra açılmadı hemen geri vodafone taşıdım
Taşıttığın Yer Eksik Evrak Almiştir :) 4 Gün Sonra Anında Geçiş Yaptım.Habire Luzümsüz Mesaj Geliyordu Kurtuldum Onlardan :dry: Dahası Geçen Online İşlemlerden TL Yükledim Paket Yapacağim Olmuyor Online İşlemlerden Satın ALmaya Çalışıyorum Hata Veriyor 3 4 Kez Denedim Sonra 10 Tlye Başka Paket Buldum Meğerse You Tbe Paketiymiş Ulan Bi Tıkladım Onayladım Bide Baktımki İşleminiz Gerçekleştide Bilmem NEde Bide Baktım You Tube Paketiymiş :vur SSonra Benim Moralım Sıffır Sıffır Sıffır Ertesi GünPazardi Pazartesi Anında Taşıttım Hatti. :cool

KELGER

KELGER

Üye
turkcell kazık, avea çekmiyor en ideali vodafone hem ucuz hem çekiyor

• Beğen
Tepkiler: FatihEnvar ve teknognc
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Degerli Vodafone abonemiz, 20TL'ye 2GB internet, 500 her yone dakika ve 1000SMS iceren size ozel tarifeye gecis yapmak icin FIRSAT20 yazip bu mesaji 7000'e göndermeniz yeterli!
Size özel diyor ama denemekte fayda var
Az önce süper3gb yapacaktım bunu gördüm vaz geçtim, 1 GB için 8 tl fazla vermeye gerek yok.
Teşekkürler

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Teşekkürler

#

teknognc

teknognc

Üye
    Konu Sahibi
Az önce süper3gb yapacaktım bunu gördüm vaz geçtim, 1 GB için 8 tl fazla vermeye gerek yok.
Teşekkürler
Merhaba, aslında en başta super3gb tarifesi 19 liraydı fakat şu an 28 lira. Peki bu fırsat20 tarifesini alabildiniz mi?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: teknognc
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Yaptım oldu iyide olduu ucuz bari

yakup6203

yakup6203

Üye
Bana gelen mesajda 3 aralıka kadar FIRSAT20 yazın 7000 gönder anında 3gb hediye diye acaba alimmi yoksa almimi
Şimdiki tarifet mega3gb 19tl

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teknognc

teknognc

Üye
    Konu Sahibi
Bana gelen mesajda 3 aralıka kadar FIRSAT20 yazın 7000 gönder anında 3gb hediye diye acaba alimmi yoksa almimi
Şimdiki tarifet mega3gb 19tl

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
alma

• Beğen
Tepkiler: yakup6203
teknognc

teknognc

Üye
    Konu Sahibi
Eğer bu tarifenizdeki internet yetmezse 5 tlye +1Gb interneti, paketinizin bitiş tarihine kadar süreyle BFIRSAT1GB yazıp 3636'ya göndererek alabilirsiniz.
Bu aslında bütün tarifeler için geçerli olması lazım.

vedat1966

vedat1966

Üye
Yıllardır avea kullanıyorum. 2 gb. (akk sonra 128 kb. Sınırsız) 500 dk 1000 SMS 32 tl. Çokta memnunum.

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
vedat1966

vedat1966

Üye
Bu dediğin tarifeye ben nasıl geçebilirim kardeşim

Bu dediğin tarifeye ben nasıl geçebilirim kardeşim
Hocam o kadar uzun zamandır kullanıyorum ki ilk çıktığı an geçmiştim. Müşteri hizmetlerine sormanız doğru olur.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Bu kampanyada bitmis galiba kullanmadigim hattida buna alayim dedim olmadı

Üst Alt