firefox şifre sorunu

Konu, 'PC-Yazılım Destek' kısmında Keiji tarafından paylaşıldı. Okunma: 1913 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. firefox şifre sorunu

selam arkadaşlar firefox şifrelemesi ile ilgili bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim :)
    k.adı ve şifreyi sayfa kaydediyor ancak bir dahaki girişimde hatırlamıyor!!!
    kayıtlı parolalarda duruyor yani firefox bunu kaydetmiş görünüyor ancak sayfayı tekrara açtığımda tekrar k.adı ve şifre istiyor :off:
    yardımlarınızı bekliyorum...

--------------- Ekleme ---------------

bir kişi bile yokmu cevap verebilecek????

Yazan: Keiji

firefox şifre sorunu konusuna benzer içerikler

1. Şifre Sorunu ( 11 Aralık 2006 | Site Hakkında )

Sitenize Üye Lazrail Şifresini Kabul görmediği İÇin siteye giriş yapamıyor!! Yeni Şifre Talep Ediyor mail adresine yeni şifresini yollarsanız sevinirim benim iletmemi istedi!! mail adresi yada kayıt formunda hangi adres kayıtlı ise onada...
  2. Firefox kayıtlı şifreler ( facebook ) ( 23 Mayıs 2010 | Webmaster )

merhaba. firefox dan şifreyi hatırla yapılmış olan bir facebook hesabında, mail ve şifre tnaımlı. bu şifreyi nerden görebilirim ben ? Kaynak ...
  3. "Şifre" sorunu ( 22 Temmuz 2010 | Site Hakkında )

Yönetici arkadaşlar sizden ricam forumda bir yere "ş.ifresini" yazınca o kelime "koduni" olmasın. Biraz saçma buluyorum açıkçası. Ne gereği var? Ben birisine "modemin ş.ifresini değiştirmen gerek" diyorum. Cümlem...
  4. Hafıza kartı şifre sorunu. ( 13 Aralık 2012 | Nokia S40 ve Java Destek )

Telefonu fabrika ayarlarına çevirdikten sonra hafıza kartı şifre sormaya başladı şifreyi bilmiyorum biçimlendirmek istiyorum yine şifre istiyor pc ye takıyorum pc görmüyor başka telefona taktım ondada şifre istedi bunun çözümü nedir bilen var...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 4:22:59