Fifa 12 v1.3.87 -Galaxy S2 Denendi-Sorunsuz Official Version

Konu, 'Android Oyun' kısmında forza5454 tarafından paylaşıldı. Okunma: 34428 | Cevaplanma: 106

1. Galaxy w de olurmu
  2. Olur bende oldu
  3. Galaxy s3 minide oyuna giriyorum 2-3 sanıye sonra otomatik kapanıyor sorun nedir ?
  4. Bendede aynı sorun
  5. Kardeşim oyuna direk girme.lucky patcher programı ile internete bağlıyken konuyu açan arkadaş gibi sırasıyla dediklerini uygula açıyor bende çalıştı umarım sende de çalışır.
  6. root gerekir
  7. Galiba root gerekiyor benim telefon rootlu.
  8. ardas buna süperligi ekleseniz cok daha iyi olucak oyun cok güzel sportoto süperligi koyarmısnz bu oyuna rica edsem
  9. apk yı kurdum datayı wifiden çektim direkt açıldı sorunsuz s2 de.luckypacker falan hiç uğraşmadım :) teşekkürler
  10. Apk yı kurduktan sonra direk netten sd dosyayı çekti fıstık gibi çalışıyo
    Tel HTC desire x
  11. Arkadaslar bunu yukluyemedım bırıı ulasıp ogretebılırmı ?
  12. Linkler ve Ssler yenilenmiştir. İyi Oyunlar :oke:
  13. abi bu oyun şuan androidin en iyi futbol oyunu. real futbol tam bir facia. fifa 2012 süper worldclass oynuyorum bitirmediğim lig kalmadı ve de en az 10-15 puan farkla bitiriyorum. <---(bu oyun olmamış çok zor hiç oynanmıyo diyenlere gelsin). ammavelakin Türkiye ligi yok, master lig tarzı bi seçeneği yok. kariyer modu yok. bir de CR7 sağ ayak fakat tüm duran toplara sol ayak geliyor ve oyunda da sol ayağını kullanıyor :) inşallah FİFA 2013 le birlikte hepsi olacak umudundayım
  14. Indirdim ama sd sini çekmiyor server hatasi verior 2.yorumdaki linkte kırık
  15. kardeşim bende oyun açılıyor top görünmüyor ne yapabilirim acaba
  16. Sd dasyasını wifi ile çekerken %43 de kaldı devam etmio
  17. Tüm apkler server error veriyor :banghead: ama birgün düzelecek biliyorum hissetiyorum o potansiyel ea gamesde var nba jam ve mass effect aynı hatayı veriyyor onlarda düzelecek mutlu kucak relax şirinler köyü ve zara belediye spor artı kakaolu süt
  18. 2. Link Dosya bulunamadı.
  19. server hatası veriyo exit deyip atıyor =(

neyse offline mod bulup yükledim açtı ama kastı sildim

oynatıyo idare eder ama tuşlar kendi kendine basıyodu :)
  20. güzel bir oyun teşekkür ederimm:alkis
Yüklüyor...