Fiat Doblo

Sponsorlu Bağlantılar

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
    Konu Sahibi
Fiat Doblo
Arabada süper bass var son ses açıtığın zaman arabada duramıyorsun yolda giderken tüm arabalar bize bakıyordu işte Doblo...

ozzzy

ozzzy

Üye
dehşetttt woww be bunun gibisini caddyde görmüştüm ama bu daha iyi

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
oyoyoyyy çok saglam tesko war arabada yaa

CisSe

Üye
wayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy maynak tesso yapmış adam diskomu arabamı belli değil ama merak ettim sonseste hiç sağlam cam kalırmı arabada

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
    Konu Sahibi
hehe arabaya binince emre abi son sesi açıcam diyip beni tehtid ediyo inanın araba sallanıyo yaa mükemmel bişey kırmızı ışıkta durduk son ses açtı herkes bize bakıyodu çok komikti

cepix

cepix

Üye
Güzel ama aşırı olmuş biraz

RockFord Fosgate

Üye
alpin sıstem pahalıya cıkmıstır ama super olmus bızım arabada JBL GTO-4 war 38lık yetıyo:))+2 JBL gto amfı+ lanzar 300w 4adet 16cm mıd range compenent!!

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Dec 31 2005, 04&#58;56 PM) [post=241931]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
alpin sıstem pahalıya cıkmıstır ama super olmus bızım arabada JBL GTO-4 war 38lık yetıyo:))+2 JBL gto amfı+ lanzar 300w 4adet 16cm mıd range compenent&#33;&#33;
[/b][/quote]
ben o kadar ayrıntısını bilmiyorum ama isterseniz sorabilirim ne olduğunu. bence güzel mü güzel yetiyo bu kadar bilgi

RockFord Fosgate

Üye
baba ben sana soyliyim hemen sistem komple ALPiNE

^^AnaCOnDA^^

Üye
Çok güzel

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Sesi düşünmek bile istemiyorum

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Dec 31 2005, 08&#58;10 PM) [post=242010]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
baba ben sana soyliyim hemen sistem komple ALPiNE
[/b][/quote]
Onu bana sorsan söylerdim zaten

Gangsta.aLone

Gangsta.aLone

Üye
Süper bass lar ..

&#036;ov zamanı ha bu araba bende olsa gaza gelir çarparım yahu

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
    Konu Sahibi
Bu araba TR TUNİNG dergise 2 tam sayfalık konu oldu araba için takılan isim şuydu:

<span style="font-size:14pt;line-height:100%">" PRIVATE DISCO " </span>

ve bu arabanın bagajı iptal

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Arabanın dışı modifiyeli mi ?

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
    Konu Sahibi
Hayır, ama zamanla onlarda değişecek şimdilik sadece jant değişti çok süper bi jantı var zamanla modifiye yapılır

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Oke, zaten iç tasarımın yanına da modifiye olsun artık

darkred

darkred

Üye
abi bu tesso kaça mal olmuş emre abine bi sorsana sana zahmet hayır soyadı <span style="color:#3333FF">SA</span>bancı olmasın bu tesso biraz para isterde ondan sordum

cumcum23

Üye
Manyak bi&#351;ey be oha falan oldum resmen araban&#305;n kar&#351;&#305;s&#305;nda yuh be abi o ne olmu&#351; ööle pisikopat bi&#351;ey yapm&#305;&#351;&#305;n be abi

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
    Konu Sahibi
9 ile 10bin YTL arası tutmuş ama değer yaşamalısınız

Üst Alt