Ferda tv

Konu, 'Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın' kısmında wantedman45 tarafından paylaşıldı. Okunma: 15442 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ferda tv

ferda tv yayına başladı frekans 11968 H 2222 yayında iyi seyirler.

Yazan: wantedman45

Ferda tv konusuna benzer içerikler

1. Ferda Anil Yarkin- aglayamam ( 16 Aralık 2009 | Şarkı Sözleri )

Bilemezsin ne haldeyim Ne haldeyim göremezsin Rüzgar esmiş uzaklarda Dokunsan da değemezsin Özlüyorsam beni affet Ne umut bu ne de hasret Seviyorsan yine affet Ne yalan bu ne de gerçek of İsyan etsem de haykıramam yalvaramam Hasretinle...
  2. Ferda Anil Yarkin-Dikkat Et ( 16 Aralık 2009 | Şarkı Sözleri )

Yar senin gibisini görmedim İnan ki vallah bilmedim Gönlümde ömrümde Bir günah astım boynuma Şimdi bir günah çıkar benden Bir gün ah o sevgin az gelir Öyle sevgisiz kalamam ben Dikkat et bana aşık olursun Dikkat et bana teslim olursun Dikkat et...
  3. FERDA TV ( Frekansı 2012 ) ( 6 Mart 2012 | Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın )

2012 FERDA TV frekansı FERDA TV frekansı türksat 3a 2012 FERDA TV frekansı yeni 2012 FERDA TV yeni frekansı şöyledir: 11987 H Yatay Dogu 2222 5/6 308 256 Türksat 2A
  4. Özel Ferda Koleji Etimesgut Ankara ( 13 Ekim 2012 | İlköğretim ve Liseler )

Özel Ferda Koleji Etimesgut Ankara tel Özel Ferda Koleji Etimesgut Ankara adres ve telefon Adı: ÖZEL FERDA KOLEJİ Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı Bulunduğu Yer: ANKARA / ETİMESGUT Adresi: TOPCU MAH.ERYAMAN DURAĞI KARŞISI...
  5. Tv ( 2 Aralık 2012 | Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın )

Arkadaşlar istediğiniz bir varsa söyleyin (biss)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
08 Temmuz 2015 Çarşamba - 3:24:54