Fenerbahçeli google

Konu, 'Google' kısmında [Cenk] tarafından paylaşıldı. Okunma: 7785 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. jejep, azem.abi ve yeppacandela59 bunu beğendi.
  2. trabzonunkinden daha güzel

3. tesekkurler

4. Aslında O Kadar Kötü Deil Ve Farklı Takımlarda Olabiliyor FB Yazan Yere bjk yada gs yazarsınız farklı takımlar çıkar .. (:

5. evet

6. ya ben bulamadım nerededir daha yeni üyeyim lütfen yardımcı olun :ah

Fenerbahçeli google konusuna benzer içerikler

1. Fenerbahçeli Olmak ( 21 Aralık 2008 | Fenerbahçe )

FENERBAHCELI OLMAK Nuri zade Ziya Songülen olmak isterdim baharında 1907`nin, Yanında iki kafadar dostu ile, Belki bilir, belki bilmez attığı tohumun büyüklüğünü, Sarı beyaz diye başlayan, ardından sarı lacivert olan, O büyük heyecan ve...
  2. Artık Fenerbahçeli ( 5 Ağustos 2010 | Fenerbahçe )

16.5 milyon euro'ya işi bitti, L'Equipe ve RTL transferi "flaş haber" diye duyurdu... F.Bahçe, golcü transferinde düğümü nihayet çözüyor. Kulübü son anda vazgeçince işi yatan Niang'tan sonra yeniden Gyan'a dönen...
  3. Obama Fenerbahçelilerle ( 9 Eylül 2011 | Fenerbahçe )

Başkan Obama, New Jersey eyaletinde ağır yıkıma yol açan İrene Kasırgasından zarar görenleri ziyaret ederken bir evin penceresinde asılı olan Fenerbahçe bayrağı dikkat çekti...
  4. Galatasaylı ve Fenerbahçeli Diyalogu ( 29 Ocak 2012 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

: Galatasaraylı= Haha feneri 3-1 yendik Fenerbahçeli= Olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik Galatasaraylı=Bizim Uefa kupamız var Fenerbahçeli=Olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik ... ... Galatasaraylı=Bizim süper kupamız var...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 23:24:09