Fenerbahçe kimi alacak?

Sponsorlu Bağlantılar

ABC

ABC

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe kimi alacak?
F.Bahçe'de teknik direktör arayışları tüm hızıyla sürüyor. Sarı-lacivertli yönetim, çalışmalarını dört koldan sürdürürken, isimler her geçen gün biraz daha netleşiyor. İşte F.Bahçe yönetiminin anlaşmak için üzerinde durduğu teknik adamlar konusunda sarı-lacivertli yöneticileri bekleyen gelişmeler:

1- Felipe Scolari: Sarı-lacivertli ekibin ilk tercihi. Bir yıllık sözleşmesi bulunmasına karşın, Portekiz Milli Takımı'nın Dünya Kupası'nda alacağı sonuçlar, Scolari'nin geleceğini etkileyecek. Eğer başarılı olursa, Portekif federasyonu anlaşmasını 2 yıl daha uzatacak. Aksi takdirde Portekiz ile yollarını ayıracak. Şenes Erzik kanalıyla yaptığı 'opsiyonlu' sözleşme gereği EBahçe'nin basma geçecek

2- Carlos Alberta Parreira: F.Bahçe'nin 2. tercihi. Scolari, Portekiz Milli Takımı ile sözleşmesini yenilerse, Parreira'ya dönüş olacak. Ancak Parreira konusunda yönetimin bazı sıkıntıları bulunuyor. Takımı devamlı yan toplarla oynatması ve Christoph Daum gibi taraftarlara hoş gelmeyen bir oyun sistemini benimsemesi nedeniyle bazı çekinceler var

3- Vanderlei Luxemburgo: İki isimden de beklenen yanıtın alınamaması halinde yönetim, Alex'in çok istediği Luxemburgo'nun kapısını çalacak. Daha önce bir görüşme yapılan Brezilyalı hoca ile detaylar masaya yatırılacak. Luxemburgo, yönetimin cebinde hazır tuttuğu bir teknik direktör

4- Alberto Zaccheroni: F.Bahçe'de ilk hedef Brezilyalı çalıştırıcı. Bu 3 isimden yanıt alınamazsa, İtalyanlar'a dönecekler. Alberto Zaccheroni de listede yer alıyor. Ancak Zaccheroni R.Madrid'le söz kesti ve başkanlık seçiminin sonucunu bekliyor. Sarı-lacivertliler seçimin sonucuna göre hareket edecek

5- Hector Cuper: Yönetim, diğer hocalardan net bir yanıt alamazsa, son olarak Arjantinli Hector Cuper'e gidecek, italya'da yaşayan iş adamı Celalettin Bilgiç, bu konuda yönetime gereken desteği sağlayacak

kikaksk

kikaksk

Üye
su gercek olmayan spor haberlerine alıştık artık ...

Üst Alt