Fenerbahçe Galatasaray 24 Ekim 2010 İzle HD Seyret Fener GS Maçı İzle FB GS Maçını Seyret Canlı İnternetten Online Veren Kanal Saat Kaçta


Fenerbahçe Galatasaray 24 Ekim 2010 İzle HD Seyret Fener GS Maçı İzle FB GS Maçını Seyret Canlı İnternetten Online Veren Kanal Saat Kaçta
Spor Toto Süper Lig’de 8., 9. ve 10. hafta programları açıklandı. Buna göre Fenerbahçe-Galatasaray derbisi 24 Ekim Pazar günü oynanacak.
< Resmi açmak için tıklayın >

Spor Toto Süper Lig&#8217;de 8, 9 ve 10. hafta maçlarının programı açıklandı.
Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligin 9. haftasında ezeli rakipler Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki derbi karşılaşma 24 Ekim Pazar günü oynanacak.

Spor Toto Süper Lig&#8217;de 8, 9 ve 10. hafta maçların programı şöyle:
8. HAFTA
15 Ekim Cuma
20.00 Bursaspor-Kardemir Karabükspor (Bursa Atatürk)
16 Ekim Cumartesi
15.30 Eskişehirspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Eskişehir Atatürk)
17.30 Gaziantepspor-Bucaspor (Gaziantepspor cezalı olduğu için stat daha sonra açıklanacak)
19.00 Beşiktaş-Manisaspor (Fi-Yapı İnönü)
17 Ekim Pazar
15.30 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)
15.30 Gençlerbirliği-Medical Park Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)
17.30 Kayserispor-Sivasspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Galatasaray-Ankaragücü (Ali Sami Yen)
18 Ekim Pazartesi
20.00 Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
9. HAFTA
22 Ekim Cuma
20.00 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Sivasspor-Bucaspor (Sivas 4 Eylül)
23 Ekim Cumartesi
15.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor (Stat daha sonra açıklanacak)
19.00 Medical Park Antalyaspor-Konyaspor (Mardan Antalyaspor)
19.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)
24 Ekim Pazar
14.30 Ankaragücü-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)
15.30 Manisaspor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (FB Şükrü Saracoğlu)
25 Ekim Pazartesi
20.00 Kayserispor-Beşiktaş (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
10. HAFTA
29 Ekim Cuma
20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Atatürk)
30 Ekim Cumartesi
15.30 Eskişehirspor-Ankaragücü (Eskişehir Atatürk)
17.30 Gaziantepspor-Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)
19.00 Galatasaray-Medical Park Antalyaspor (Ali Sami Yen)
31 Ekim Pazar
15.30 Kasımpaşa-Kayserispor (Recep Tayyip Erdoğan)
15.30 Gençlerbirliği-Manisaspor (Ankara 19 Mayıs)
17.30 Bucaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Stat daha sonra açıklanacak)
19.00 Beşiktaş-Sivasspor (Fi-Yapı İnönü)
1 Kasım Pazartesi
20.00 Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)