Fenerbahçe Eskişehir maçında Niang'sız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe Eskişehir maçında Niang'sız
Spor Toto Süper Lig'de altı haftadır kaybetmeyen Fenerbahçe, 11. hafta mücadelesinde Eskişehirspor'u konuk edecek. Sarı-lacivertli takımda Mamadou Niang forma giymeyecek.

Ligde son iki maçından beraberlikle ayrılan sarı-lacivertliler, Eskişehirspor karşısında galibiyet hedefliyor.

Altı haftadır yenilgi yüzü görmeyen ve 18 puanla dördüncü sırada yer alan Fenerbahçe, deplasmanda Konyaspor'u 4-1 yendikten sonra Galatasaray ile 0-0 ve Bursaspor ile 1-1 berabere kaldı.

Bursaspor maçında sarı kart cezalısı olduğu için forma giyemeyen Diego Lugano'nun Eskişehirspor karşısında ilk 11'de oynaması bekleniyor.

Sakatlıkları bulunan Özer, Niang, Dia, Selçuk, İlhan, Gökhan Gönül ve Güiza'nın tedavileri devam ediyor. Gökhan Gönül'ün durumu maç saatinde belli olacak, onun yerine genç Okan'ın oynama ihtimali var.
Eskişehirspor'da menajerlik yaptığı için PFDK'ya sevk edilen Ümit Karan'ın yanı sıra Tello, Bülent Kocabey, Caner ve Sezgin forma giymeyecek.

Ligdeki iki galibiyetini son dört haftada alan ve bu süreçte hiç yenilmeyen kırmızı-siyahlılar haftaya 10 puanla 14'üncü sırada giriyor.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda (6 Kasım Cumartesi) saat 19.00'da başlayacak karşılaşmayı hakem Bünyamin Gezer yönetecek.

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Niang'ı göz göre göre sakatladı bazıları :islik
Hakemlerde buna göz yumdu :)

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
:utandım::utandım:

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Nie utandın merak ettim :D

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
hakemlerden :D

Samsun55''

Samsun55''

Üye
:ah
Utanılmayacak gibi deil bi kısmından :D

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
:D evet

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Eskişehir'i yenemeyeceğiz sanki :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt