Faturamı Nasıl Öğrenebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
Faturamı Nasıl Öğrenebilirim?
CepAvantaj Heryöne mini tarifesindeyim.Paketimi aşıp aşmadığımı nasıl öğrenebilirim?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Online Self Servis'ten (son 48 saat güncel olmayabilir.)

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
7017 ücretsiz fatura bilgi öğrenme servisi

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
7048 i ara

aydakiyuz

Üye
DAKIKA yaz 7001 e gönder

aydakiyuz

Üye
bak hocam DAKIKA yazıp 7001 e gönderirsen konuştuğun dakiları öğrenirsin. ama kesin bişey istiyorum diyosan SIFRE yaz 7048 e gönder gelen şifre ile vodafone sayfasından online işlemler menüsünden fatura görüntülemeye gir orda saniye saniye görüşmelerini gösteriyor. görüşlemelerin yanında ücret yazıyor. eğer 0 TL yazıyosa hala bedava görüşüyosun demektir. :)

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
bak hocam DAKIKA yazıp 7001 e gönderirsen konuştuğun dakiları öğrenirsin. ama kesin bişey istiyorum diyosan SIFRE yaz 7048 e gönder gelen şifre ile vodafone sayfasından online işlemler menüsünden fatura görüntülemeye gir orda saniye saniye görüşmelerini gösteriyor. görüşlemelerin yanında ücret yazıyor. eğer 0 TL yazıyosa hala bedava görüşüyosun demektir. :)

vodafone un sitesine girmeye üşeniyorum :d:

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
Foruma konu açmaya üşenmedin de Vodafone.com.tr ye girip bakmaya mı üşeniyorsun :D
her seferinde şifremi unutuyorum.yeni şifre almak için uğraşıp duruyorum.buraya konu açmak çok daha kolay :D

aydakiyuz

Üye

vodafone un sitesine girmeye üşeniyorum :d:

hocam ben sana yolları söledim işte sen bilirsin :) kaç dakikan kaldığını öğrenmek için DAKIKA yaz 7001 e gönder , güncel faturanın ne kadar olduğunu öğrenmek için GUNCEL yaz 7001 e gönder yada direk 7001 ara ayrıntı olayınıda anlattım zaten detaylıca başka yolu varmı bilmiyorum hocam :))

----------Eklendi @ 15:40:00 ---------- Yazıldı @ 13:57:24 ----------

şifre almakta çok basit SIFRE yaz 7048 e gönder o kadar. :)

"Batuhan"

"Batuhan"

Üye
Bu vodafone'un sitesi çok karışık yaw.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt