fare çalışmıyor acil yardım

Konu, 'PC-Donanım Genel' kısmında ayazabi tarafından paylaşıldı. Okunma: 6975 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fare çalışmıyor acil yardım

arkadaşlar pc nin faresi pürüzsüz mesela pc masasının üzerinde çalışmıyor yani fare hareket etmiyor ama kot pantolonun üzerinde geitrdiğimde gayet iyi çalışıyor neden acaba
    cevap bekliyorum

Yazan: ayazabi
  2. faren lazerli mi?lazerli ise o zaman farenin lazerinde..problem var bende de ayni oyle..ama ben alttan kagit koydum gayet ii calisiyor...:):D:D

3. evet lazer ama eskiden böyle değildi çalışıyordu ben de kağıt koyuyordum ama yenisi alacağız işte çare yok oyun için tabiki

4. bağlantı noktalarına dikkat et

5. Usb Girişli İşe Bios Ayarlarından Aylar.

fare çalışmıyor acil yardım konusuna benzer içerikler

1. çok acil yardım kamera çalışmıyor ( 12 Mayıs 2010 | PC-Yazılım Destek )

arkdaşlar benm kameram normalde çalışıyor ama msnde üstünde çarpı var msnde araçlar ses ve görüntü kurulumu orda bakıyorum açlışıyor msnde sohbet esnasında kamerayı açınca çarpı oluyo ama karşıdaki kişi beni göürüyo işletim sistemi windows 7...
  2. 5800 dokunmatik çalışmıyor!!ACİL YARDIM!! ( 9 Şubat 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

slm bazen 5800 ımın ekranı ne parmağımı ne de stylus kalemi algılıyo ne yaptıysam düzeltemedim ama bu özellikle oyunlarda oluyo acaba bi bağlantısı var mıdır?? YARDIM EDENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...:megafon:
  3. Fare Çalışmıyor! ( 26 Haziran 2012 | PC-Donanım Genel )

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2-3 gündür klavye faresini kullanıyorum 2 gün önce farenin imleci hareket etmemeye başladı ama ışığı felan her şeyi çalışıyordu usb girişini farklı farklı yerlere takarak denedim fakat gene bir şey olmadı bende yeni...
  4. acil yardım python çalışmıyor ( 2 Ekim 2012 | Symbian Destek )

python var ama ne zntxhan nede ca-proxy çlışıyr ??
  5. Acil yardım harici hiç çalışmıyor ( 9 Ocak 2013 | PC Donanım Teknik Yardım )

hariciyi tv ye bağlayıp film seyredeyim dedim.açtım haricinın içi bomboş .üstelik kullanılabilir bellek te 0 hiç birşey yok . Resimler müzikler oyunlar hepsi gitti
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 8:03:03