Face'ye Girerken Talep Zaman Aşımı %100 Çözüm[Vodafone]

Konu, 'Samsung' kısmında FurkanKitap tarafından paylaşıldı. Okunma: 13546 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Face'ye Girerken Talep Zaman Aşımı %100 Çözüm[Vodafone]

Merhaba arkadaşlar. Son günlerde yaygın olan 0.facebook.com uygulamasını kullanamayanlar için bu konuyu açtım...

Sorun; 0.facebook'a girerken talep zaman aşımı gibi hatalar vermesi.

Çözüm; Öncelikle benim operatörüm vodafone ve Telefonum GT S5233W olduğu için bu operatörle telefon üzerinde anlatacağım[Diğer telefonlardada olur iyi okursanız]

Öncelikle vodafone bundan 2 hafta önce super internet uygulaması vardı ve 2 hafta önce sona ermişti bu uygulamaya dahil olanların otomatikman tarayıcı tercihleri vodafone internet oluyor.. Şimdi uygulayacağımız adım;;

1.= Menü >> Ayarlar >> Uygulama Ayarları >> Tarayıcı Profilleri >> Vodafone Liveyi seçiyoruz..

2.= Menü >> İletişimler >> URL gir >> http:// yerine 0.facebook.com ekliyoruz yani Sıfır | Facebook oluyor.. Rahat rahat giriyoruz.
    Not: Eğer yine talem zaman aşımı diyorsa sayfayı yeniliyoruz.. Yinr açmıyorsa telefonda en üstte E yazıyor internete bağlandınızmı o kırmızı oluyor onun hemen solunda çubukar var o çubukların en yüksek olduğu yere gidin ordan deneyin[ Oçubuklar telefonun operatörün bulunduğunuz yerde ne kadar çektiğini belirtir.]

NOT 2 : VODAFONE KULLANANLAR GOOGLEYE HERYERE GİREBİLİR İNTERNET ŞUAN BEDAVA M.FACEYEDE GİREBİLİR AMA YOUTUBEDEN VİDEO İZLERSENİZ 300 KB Sİ 80 KRŞ KOLAY GELSİN.]

Yazan: FurkanKitap
  2. Tskler dost

3. 0lmadı yaw yine aynı yine aynı :off::vur

4. tüm çerezlerinizide silip deneyin ...

5. Tesekkurler

6. Saçma bir paylaşım.

7. :vurÇerezleride sildim tüm GPRS ayarları da tamam ama yine aynı hata ...
    hesabımda TL de var ama girmiyor :vur

8. türksel
    :evet:

Face'ye Girerken Talep Zaman Aşımı %100 Çözüm[Vodafone] konusuna benzer içerikler

1. Samsung Talep Zaman Aşımı ( Acill) ( 23 Mayıs 2011 | Samsung )

Arkadaslar daha düne kadar Samsung Lindy Telefonumla nete girebiliyordum; fakat Vodafone CepNet paketim TL olmadığı için yenilenmedi. Ondan sonra bari 0.facebook'a gireyim dedim bu sefer de TALEP ZAMAN AŞIMI diye bir yazı çıkıyor ! Nasıl...
  2. samsung star ,talep zaman aşımı ( 13 Eylül 2011 | Samsung )

samsung s5233w kullanıyorum,geçenlerde tarayıcıdan internete bağladığımda sürekli talep zaman aşımı hatası vermeye başladı .Ardından DNS hatası falan dedi , yanı insanı kısaca deli eder boyle insanın parasıyla rezil oldugu anlardan biri olsa...
  3. Uygulama Ekran Zaman Aşımı Problemi ( 4 Kasım 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Merhaba Galaxy S3 e 4.2.2 kurdum odinle telefonda şebeke vs problemleri çıktı. Sonra odinle orjinal fw ye döndüm fakat şöyle bir durum söz konusu oldu. Cihazdaki problemlerin hepsi düzeldi fakat Ekran zaman aşımı süresi 1440 dk ya çıkıyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 8:48:32