facemde sorun var içeri yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
facemde sorun var içeri yardım
facemde sorun var girdimde kasma resimlerde yüklenmeme gibi birçok sorun var herkeze olmuş bu suikasttan sonra ama çoğu kişide açılmış birtek bende var nasıl çöze bilirim yardım edin facemi dondurdum bu sebepten dolayı

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sorun netten, kaç gündür telefondan giriyorum söylenilen gibi sorunlar yok. Turkcell.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
facemde sorun var girdimde kasma resimlerde yüklenmeme gibi birçok sorun var herkeze olmuş bu suikasttan sonra ama çoğu kişide açılmış birtek bende var nasıl çöze bilirim yardım edin facemi dondurdum bu sebepten dolayı

Bildiğiniz gibi (keşke bilmeseydik) dün Ankara Tren Garı önünde yaşanan en kanlı terör saldırısıyla yüreğümiz yandı. Genci yaşlısı demeden iki adet canlı bombanın infilak etmesi sonucunda 100'e yakın can kaybı ve çok daha fazla yaralıların olduğu bu ortamda kısa bir süre yayın sasağı da getirilince tüm dünyanın olaylardan ve gelişmelerden haber alabileceği tek ortam internet haline gelmişti.

Böyle olunca herkes Twitter ve Facebook başta olmak üzere tüm sosyal medyayı tarayarak merak ettiği soruların cevabını ve belki de yakınları ile ilgili bilgilere ulaşmak için çabaladı. Tam bu sıralarda ise özellikle Facebook ve Twitter'da başlayan ağırlaşma ve yavaşlama da sinir bozucu haline geldi.

Sizlere ilk olarak engelleme olabileceğini aktarmıştık, sonradan ise engel değil sunucu kaynaklı yavaşlamalar olduğu belirtilmişti. Ancak durumun herhangi bir sorun ya da aşırı yüklenme gibi bir durum olmadığı, sadece bant genişliğini azaltma olduğu ortaya çıktı. Yani artık BTK mı yoksa direkt olarak TTNET tarafından mı yapılıyor bilemiyoruz ama engel koymak yerine yavaşlatmak daha sinir bozucu hale geliyor.

"Bunun bir çözümü yok mu?" diye soranlar için ise tabiki de var. VPN uygulamaları dediğimiz ve en meşhur örneği ZenMate olan bir programı indirip kurulumunu yaptıktan sonra aktif ederek tekrar bu sosyal medyalara hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. (Aslında bu tarz uygulamalar size bağlantı sağlarken hızı yavaşlatır. Ancak bizim bant genişliği nasıl azaltılmışsa ZenMate çok daha hızlı)

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim aynı aynııııııııııı
başka yolu yokmu kendisi düzelmezmi
Sorun netten, kaç gündür telefondan giriyorum söylenilen gibi sorunlar yok. Turkcell.
bende turkcell deyim merak etme hocam ama zenmate'de yaramadı napçam interneti arıcam belki yardım ederler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şu Anda Sorun Yok Gibi Hızlandı Sanırım
Hızlıresime YÜkle Oradan Link Paylaş İdareten Yapacak Bİşey YOk Eğer Yüklemezse Dünde Baya Uğraştım 3 Tne Resmi ZOr Attim

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
burayamı faceyemi atiyim anlamadım

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
face normale döndü konuyu kilitletiyorum yardımlarınız için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...