facebookta iphone aracılığıyla yazmıyor ve paylaşım yapamıyorum

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında 27king tarafından paylaşıldı. Okunma: 18903 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. facebookta iphone aracılığıyla yazmıyor ve paylaşım yapamıyorum

iphone ile facebooktan yapılan durum yazılarının altında iphone ile yazmıyor ve iphonedan facebooktan diğer arkadaşlarımın gönderilerini paylaşamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yazan: 27king
  2. Onceden iphone ile yaziyodu ama artık yazmıyor o telefonla ilgili bisey değil düzeltilecek bı problemde değil öyle kabul edeceksin artık zaten Facebook iphone da paylaşım yapilmiyor

3. iPhone telefondan facebook uygulamsı ile paylaşım butonu yok malesef ama bunun başka bir çözümünü buldum..Önce safariden facebook girişi yaptıktan sonra eğer ekrana iphonede ki gibi görünüm gelirse sol taraftaki menülerin en alt kısmında mobil-PC masaüstü yazısından masaüstünü veya PC'yi seçiyoruz aynı pc deki gibi facebook görüntüsü geliyor ekrana,bundan sonra facebook'daki paylaşımlarınızı burdan yapabilirsiniz..kolay gelsin

facebookta iphone aracılığıyla yazmıyor ve paylaşım yapamıyorum konusuna benzer içerikler

1. Facebook aracılığı ile para kazanın ( 17 Mart 2008 | Network, İnternet ve Güvenlik )

Facebook üyelerine kendi paralarını kazanma fırsatı sunuyor. Bu iş için bir online mağaza açıldı... Facebook: Üyeler için bir satış programı sunuyor. Facebook, üyelerine yüzde 10 oranında ciro ortaklığı vaat eden bir çevrimiçi mağaza...
  2. Arkadaşlar Facebook ''İphone Aracılıgı ile'' iLe yazmıyor Sorun ne olabilir sizce ? ( 12 Mart 2012 | iPhone - iOS Genel & Destek )

facebook iphone aracılıgı ile yazıyordu eskiden smdi yazmıyor telefondamı sorun facebooktamı.
  3. Facebook - Lumia 920 Paylaşım ve Haber Grubu ( 9 Kasım 2012 | Windows Phone Genel )

Arkadaşlar biraz önce grubu kurdum. Tüm arkadaşları bekliyorum burada birbirimizle daha kolay haberleşebilir, aldığımız lumia'ları paylaşabiliriz.. :) Giriş Yap | Facebook
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 9:47:20