Facebook'a Mobil Resim Yükleme

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında burak12305 tarafından paylaşıldı. Okunma: 23363 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Facebook'a Mobil Resim Yükleme

Merhaba n95 8gb kullanıyorum program aracılığıyla mobil resim yüklemek istiyorum blackberry kullandığımda snaptü programıyla yükleyebiliyordum ama n95 deki snaptünun son sürümünü yüklememe rağmen resim paylaşma özelliği yok önerebileceğiniz program var mı?

Yazan: burak12305
  2. arkadasim programa gerek yokki ben telden hallediyorum face ye bolt tan girmen önerilir

3. bolt? anlayamadım açıklarmısınız?

----------Eklendi @ 20:00:00 ---------- Yazıldı @ 19:39:41 ----------

web tarayıcısı sanırım..

4. bolt browser den facebook gir demek istiyoo.
    bolt browseri siteden yukleyebilirsin yada kendi sitesinden.:evet:

5. tşklerrr :) indirdim kurdum ama çok yavaş ve bir pc ekranı gibi açılıyır sayfalar istediğim verimi alamadım :(

6. ben n95 ile eskiden resim yükleyebiliyordum ama son bir aydır benim teldeki facebookta o seçenek çıkmıyor.sizde devam ediyor mu hala?...

7. evet. Ben 2 gündür düzenli olarak yüklüyorum. :)

8. valla ben yükleyemiyorum.facebook ta fotoğraflara girince fotoğraf yükleme seçeneği yok...:vur ben mi bulamıyorum acaba:hmmm

9. facebook a girdin mi en aşağıda fotoğraflara tıkladığımda fotoğraf yükle seçeneği çıkıyor..

10. :d: valla ordaymış...çok teşekkürler...:aha:

11. rica ederim :)):naughty:

12. güzel de adı ne

Facebook'a Mobil Resim Yükleme konusuna benzer içerikler

1. Samsung wifi de facebook a fotoğraf yükleme sorunu! ( 25 Şubat 2010 | Samsung )

:allalla: arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...
  2. facebook a hızlı hızlı video yükleme ( 16 Ağustos 2010 | Facebook )

hangi programla olur bu:bilmm:bilmm
  3. facebook sayfana resim yükleme sorunu ? ( 30 Ocak 2013 | Symbian S60v5 Genel )

slm arkadaşlar daha önce ben facebook da yönettiğim sayfama mobilden resim yükleye biliyordum şimdi yüklemeyi göremiyorum bilgisi olan arkadaşların açıklamasına ihtiyacım var not: sürklı mobil opera mini kullanıyorum
  4. Mobil facebook a giremiyorum ( 12 Ağustos 2013 | Samsung Android Yazılım )

1 saate yakin suredir faceye giremiyorum sabah girdim face simdi giremiyorb denemefigim browser kalmadi sizdede varmi bu sorun cildiracam yaa - - - Eklendi - - - sorunum cozuldu sanirim gecicibbiseymis simdi girebiliyorum rom yuklemistim ondan...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 6:33:49