Facebook'a Mobil Resim Yükleme

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında burak12305 tarafından paylaşıldı. Okunma: 21301 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba n95 8gb kullanıyorum program aracılığıyla mobil resim yüklemek istiyorum blackberry kullandığımda snaptü programıyla yükleyebiliyordum ama n95 deki snaptünun son sürümünü yüklememe rağmen resim paylaşma özelliği yok önerebileceğiniz program var mı?
  2. arkadasim programa gerek yokki ben telden hallediyorum face ye bolt tan girmen önerilir
  3. bolt? anlayamadım açıklarmısınız?

----------Eklendi @ 20:00:00 ---------- Yazıldı @ 19:39:41 ----------

web tarayıcısı sanırım..
  4. bolt browser den facebook gir demek istiyoo.
    bolt browseri siteden yukleyebilirsin yada kendi sitesinden.:evet:
  5. tşklerrr :) indirdim kurdum ama çok yavaş ve bir pc ekranı gibi açılıyır sayfalar istediğim verimi alamadım :(
  6. ben n95 ile eskiden resim yükleyebiliyordum ama son bir aydır benim teldeki facebookta o seçenek çıkmıyor.sizde devam ediyor mu hala?...
  7. evet. Ben 2 gündür düzenli olarak yüklüyorum. :)
  8. valla ben yükleyemiyorum.facebook ta fotoğraflara girince fotoğraf yükleme seçeneği yok...:vur ben mi bulamıyorum acaba:hmmm
  9. facebook a girdin mi en aşağıda fotoğraflara tıkladığımda fotoğraf yükle seçeneği çıkıyor..
  10. :d: valla ordaymış...çok teşekkürler...:aha:
  11. rica ederim :)):naughty:
  12. Şu Aşağıdaki Resimdeki Facebook Uygulaması S60v3 Te Çalışır Mı Bilmiyorum Ama Bununla Da Fotoğraf Yüklenebiliyor...

< Resmi açmak için tıklayın >
  13. :tşk:
  14. güzel de adı ne
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. faceye telden foto yükleme

,
  2. Facebook mobil fotoğraf yükleme

,
  3. telefondan facebooka resim atamıyorum