Facebook yeni tasarım sorunu !!!

Sponsorlu Bağlantılar

mami944

mami944

Üye
    Konu Sahibi
Facebook yeni tasarım sorunu !!!
Yeni tasarıma otomatik geçen hesabımda tasarımda görsel sorun yok ama haber kaynağını sürüye göre dizmesi için "En Yeniler" yaptığımda an fazla 5 tane çıkıyor yenilediğim zaman gösterilecek haber yok deyip hiç bir haberi göstermiyor sayfa paylaşımı vb. hiç bir şey yok adam akıllı bir çözüm lütfen verebilirmisiniz !!!

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
uygulama dan mı giriyorsun tarayıcıdan mı

mami944

mami944

Üye
    Konu Sahibi
Tarayıcı Google Chrome üzerinden...

Diğer tarayıcılar ile denedim 4 tane gösterdi aynen şu şekildede resim geldi :

Maxton ile denedim aynı hepsi 4 haber sonra bu dahada haber yok :(

Son düzenleme:
ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Tarayıcı Google Chrome üzerinden...

Diğer tarayıcılar ile denedim 4 tane gösterdi aynen şu şekildede resim geldi :

Maxton ile denedim aynı hepsi 4 haber sonra bu dahada haber yok :(
tarayıcı geçmişini sıfırla

• Beğen
Tepkiler: mami944
mami944

mami944

Üye
    Konu Sahibi

Ccleaner ile ne var ise temizledim çerez felan hepsi hala aynı hiç ve ya 2 tane arada tek tük :( uygulama ile giriyorum windows için olan o gösteriyor ama tarayıcılar göstermiyor uygulama tarayıcı olmadan yapamam ben :.(

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
ağ ayarlarına tanıla

• Beğen
Tepkiler: mami944
mami944

mami944

Üye
    Konu Sahibi
Windows ağ tanılama kablosuz badağştırıcı ayarlarını düzeltti olan 2 tane haberde gitti :D başlıca haberlerdede en az 2-3 günlük şeyler var :(

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Windows ağ tanılama kablosuz badağştırıcı ayarlarını düzeltti olan 2 tane haberde gitti :D başlıca haberlerdede en az 2-3 günlük şeyler var :(
dostum buna bi bak

mami944

mami944

Üye
    Konu Sahibi
Verdiğin linkte zaman tünelinin tanıtımı var ben ama orada beta.facebook.com linkinden girdim yarım yamalakta olsa 2 gün önceki şeyler geldi (Denemelere rağmen en erken 15 Nisandaki bildirim ve hanerler) ama onlarda işe yaramaz :( ne edicem ben bu facebook ile.

Üst Alt