facebook uygulamalarında rehberdeki no lar dan arkadaş arama ile soru

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında dumaninesrari tarafından paylaşıldı. Okunma: 5971 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. facebook uygulamalarında rehberdeki no lar dan arkadaş arama ile soru

meraba arkadaşlar.
    facebook uygulamalarında arkadaş arama kısmında tel rehberindeki kişileri tel no ları ile arayıp buluyor ama benim bulmak istediğim o bulunan kişiler arasında x kişisinin bende ki tel no su.daha acık anlatmaya çalışayım bulunan sonuçlarda tanımadığım isimler çıkıyor bu kişiler benim tel de ne olarak kayıtlı onu öğrenmem lazım.

Yazan: dumaninesrari

facebook uygulamalarında rehberdeki no lar dan arkadaş arama ile soru konusuna benzer içerikler

1. K300i rehber/arama kaydı sorunu

Merhabalar; K300i kullanıcısyım, arama yaptıktan sonra "çağrılar"a tekrar bakmak istediğimde aradığım kişiden farklı bir isim görüyorum, fakat numara aynı. Hakkaten tuhaf bi durum sizce sorun nedir. Örn: Recep'i arıyorm, konuşup...
  2. Nokia N97 ile bir sorun..Arama-Rehber hakkında.

Arkadaşlar N97 kullanıyorum.. fakat şöyle bir problemim var.. dışarıdan biri beni aradığı zaman rehberimde kayıtlı olmasına rağmen ismi değil telefon numarası çıkıyor..bir çok gelen aramada bu problemi yaşıyorum..bazı belirli şahıslarda isim...
  3. Rehber facebook sorunu

ya arkadaşlar bn yeni galaxy ace aldım fakat bi konuda yardıma ihtiyacım var. Bu facebook rehber senkronizasyonu olayında rehberimdeki sadece 10 kişiyi fln facebookla eşleştiriyo yani sadece 10 kişide fln facebook resmi çıkıo rehberde ama diğer...
  4. rehberde facebook arkadaşlarım gözüküyor

merhaba arkadaşlar bu sorunla daha önce de karşılaştım şans eseri sorunu giderdim ama yine oldu ve şans yanımda değil demek ki bu olayı nasıl kaldırılır ? :D
  5. Facebook rehber senkronizasyonu sorunu

Merhaba arkadaşlar evo 3D kullanıyorum birşey sormak istiyorum facebook rehber senkronizasyonu yaptığımda resimler berbat bir biçimde çıkıyor bu normal mi? yoksa yalnızca bende mi böyle bir sıkıntı var nasıl düzeltebilirim? [/URL]
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 22:26:23