Facebook ta video nasıl izlenicek???YARDIM..

Sponsorlu Bağlantılar

paluz

paluz

Üye
    Konu Sahibi
Facebook ta video nasıl izlenicek???YARDIM..
arkadşlar öncelikle slm bnde n79 war cep tel.den net e 3g ile bağlanıorum.facebook a giriorum.ordaki videoların üstüne tıkladktan sora adobe flash player i yükle dio.ordan adobe nin sitesine yönlendirio fakat ordaki setupların hiç biri cep tel. de çalışmıo.bana facebook taki videoları nası çalıştırıcağmı anlatack birileri olursa çok sevinirim...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Mobil Adobe Flash Player sitesinde telefonunuzu destekleyen bir setup bulmanız lazım. En olmadı Nokia'nın sitesine bakın.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
arkadşlar öncelikle slm bnde n79 war cep tel.den net e 3g ile bağlanıorum.facebook a giriorum.ordaki videoların üstüne tıkladktan sora adobe flash player i yükle dio.ordan adobe nin sitesine yönlendirio fakat ordaki setupların hiç biri cep tel. de çalışmıo.bana facebook taki videoları nası çalıştırıcağmı anlatack birileri olursa çok sevinirim...
Probleminiz hala devam ediyorsa skyfire programını yükleyin ve rahatça seyredin

ahmetselvi

Üye
çok teşekkür ederim arkadaşlar skyfire programı olan varmı n79 için

ceyda60

Üye

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
skyfireyi yüklüyorum çalışmıyor lütfen yardım
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

murat3318

Üye
bendede açilmiyo yokmu yardım.....

murat3318

Üye
Yapacak bişey yok iphone lazım.

Üst Alt