Facebook sms onay kodu sorunu acil yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
    Konu Sahibi
Facebook sms onay kodu sorunu acil yardım !
Selamûn Aleyküm Arkadaşlar
Facebook'tan giriş yaparken onay kodu isteniyor bildiğiniz gibi...
Sorun şu ki ; ben hattımı Bimcell'den(Avea) Vodafone'a geçirdim (internet paketi için).Facebook'a girdiğim de onay kodu sms ile gelmedi kaç kere " Bana onay kodumu bana kısa mesajla gönderin"i seçtim yüzü geçmiştir. Tek telefonumdan giriş yaptığım için başka giriş yaptığım cihaz da yok. 3223'e On yazıp gönderdim kısa mesaj bildirimleriniz açılmıştır dedi fakat hâlâ sms ile kod gelmedi 5 gündür böyle... Bu konuyu nereye açıcağımı bilmediğim için buraya açtım " Konunun gerekli yere taşınmasını arz ederim "...

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
bendede aynisi oldu pttcellden turkcelle gecmistim sonra kimligin resmini ve aciklama yapip gonderdim 1 gun sonra actilar

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
    Konu Sahibi
bendede aynisi oldu pttcellden turkcelle gecmistim sonra kimligin resmini ve aciklama yapip gonderdim 1 gun sonra actilar
Saol ama benim kimliğimde foto yok daha yenilemeye zamanım olmadı :D yaş 15 :D

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
isim falan ayniysa tc nin ustunu bi kagitla kapat diger yazilarin hepsini gorukecek sekilde cek

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
    Konu Sahibi
Facebookta soyismim yerine ikinci ismimi kullandım inşallah sıkıntı çıkmaz :(

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
hemen bi tane gonderip birakma e posta gelmezse aksam tekrar gonder
dogum tarihin tutuyo demi

___kaptan___

___kaptan___

Üye
ben gerçek isim yerine rumuz kullandığım için geçen yıl 3000 arkadaşım vs vardı hesabım kapatıldı gerçek isim vs için kimlik vs bilgisi de verdim ama açılmadı :)

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
benim foto 13 yasindayken cekilmisdi o zamankinden eser yoktu 2. kez gonderdim kimligi actilar

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
    Konu Sahibi
Tarih tutuyordu galiba bi bakim :D
Kimlik fotosuna profil fotosunu shoplasam yerler mi acaba :D

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
:zzz:

Üst Alt