Facebook önerilen gönderi gına geldi

Sponsorlu Bağlantılar

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Facebook önerilen gönderi gına geldi
Bu Facebook iyice isin cilkini cikardi ,onerilen gonderi onerilen sayfa , her dort bes gonderide bir reklam. yokmu bunun cozumu . Android kullaniyorum.

Edit: birde bu reklam vereleri kontrol eden yokmu acaba ? Gecen ay yine onerilen gonderilerde bir saat beyendim whatsapp numarasi ile siparis veriyorsun bir sure yazdim birkac soru sordum, guvenimi kazaninca satin aldim . Gelen urun 3₺lik pilastik saat :) yillardir internetten alisveris yaparim ilk defa carpildim :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Facebook ayarlarından reklam bölümüne gir bütün secenekleri hayır yap
Sonuc:Reklamsız tertemiz facebook :)

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlarda zaten kapaliydi .

Son düzenleme:
osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Normalde ben hiç reklam çıkmıyor bilemedim şimdi [emoji33]

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Yarın şu Facebook ta reklam ayarları ve önerilen gönderiler ile ilgili konu açacağım internetten alışverişte ise sayfa kenarı vb. gördüğünüz numaralara KESİNLİKLE ne olursa olsun aldanmamanızı tavsiye ederim benimde başıma benzeri gelmişti:)

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6

Cadillac34

Üye
Ayarlardan ayarlayıp yine reklam çıkarsa ABP uygulamasını kur ve kullan.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Adguard kurulu . Yinede onerilen gonderiler onerilen sayfalar geliyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dua Et Hıyar Göndermemişler :D
Ben 3 Tlye 3 KG Hıyar Alırdım Boşver Saati :D

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hiyar tazeyse yine salata yapar yerdik. :D Saat cope gitti
Gittigidiyor.com yada n11.com yada ereyon.com yadayada hepsiburada.com Gibi Sitelerden Alişveriş Yapın.Ürünleri Aldığınızda Kargo Poşetini Videoya Çekmeden Almayın Arkadaşlar.Eğer Bir Bozuk Ürün yada Farkli ÜRün Gönderen Olursa Kendinizi Ancak O Şekilde Haklı Çıkartırsınız.Öbür Türlü Maalesef Bir Hakkınız Olmuyor Aldığınız Ürün İadesi İçin Bin Takla Atmak Zorundasınız :)
Buyur :) 250 TLye S7 Şimdi Bunu Tutupta Alırsan Kapıda Parayi Verdiğin Anda Geçmiş Olsun :)

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Hep bildik sitelerden ebay ,amazon ,alibaba ,hepsiburada, n11 den alisveris yaparim. Kanima girdi Facebook ta gezerken saat cok hoşuma gitti yani marka bi saat degildi ama goruntusu cok hoştu. Biraz saat takintim varda. Yillardir internetten alisveris yaparim ilk defa carpildik. Hatta bu çinilerin esnafligi mi diyeyim harika . Adamlar en ufak sorun olsa ya parani iyade ediyor ya yenisini yolluyor helel olsun vAllahi.

PixelWolf

Üye
Konu dağılmış yine de cevap verryim, reklam tercihlerinde en kötü karşına çıkacak reklam türünü belirleyebilirsin en azından ilgi alanın olan şeyler karşına çıkar.

Üst Alt