FACEBOOK MOBİLE...Olayı Aşalım....

Konu, 'Java Uygulamalar,Programlar' kısmında aryscat tarafından paylaşıldı. Okunma: 77261 | Cevaplanma: 86

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. FACEBOOK MOBİLE...Olayı Aşalım....

Cebinizde Face Book keyfi....

Yazan: aryscat

FACEBOOK MOBİLE...Olayı Aşalım.... - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. tskler arkadasim deniyorum hemen bu programı arıyordum ise yarayacakmi bakalım:)

3. kontör gidiyormu :D

çok kötü bi soru ama kaç kontör gidecek?

4. programa gerek olmadan m.facebook.com a girebilirsiniz facebook cep versiyonu için.. çok fazla kontor gitmiyor..

5. Tercihim

6. cok kullanisli tskler,vodafone 5 dk 1 kont alıyor sagol paylasim icin

7. face book u pek kullanmam ama bi indiriyim

8. nere gitmiyo

9. Be screen koyun ya.?

10. konuşacağına koyda herkez faydalansın

11. :oke:paylaşım için sağol

12. [sıze=3]gerçekten harika bi program çokk işe yarıyor şuan içinde kullalıyorum telefonum nokia 6500 slide[/sıze]
    [sıze=3]kontör yiyormu sorusu ise ben avea'lıyım haftalık isnternet paketine üyeyim bi sorunum yok rahat rahat girebiliyom tavsiye ederim [/sıze]

13. teşekkürler

14. Eyvallah arkadaşım süper bi program ama ben cepten internete girme taraftarı değilim :P ama zor durumda kalsam neden olmasın ;)

15. m.facebook.com da güzel site programa gerek duymuyorum

16. kardeş çok sağol güzel çalışma...:oke:

FACEBOOK MOBİLE...Olayı Aşalım.... konusuna benzer içerikler

1. facebook tutkunları için facebook mobile ( 4 Temmuz 2009 | Nokia S40 ve Java Destek )

http://rapidshare.com/files/24559199...obile.jar.html
  2. Facebook Mobile ( 6 Mayıs 2011 | Facebook )

Arkadaşlar Bi Yerde Görmüştüm Birisi Facebookta Yorum Yapınca Yazdığı Yorumun Altında Hani Facebook Mobile Aracılığıyla Yazan Yerde Samsung Mobile iLe Yazıyordu Bunun Nokia İçini Var Mı ???
  3. mobil facebook ( 24 Aralık 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

vodafoneden bedava mobil facebook uygulamasına gryorum tl gdyor napmalym.
  4. Facebookta sayfası olan varmı ( 4 Aralık 2012 | Facebook )

Facebookta sayfası olan varmı
  5. facebook mobil ( 8 Mayıs 2013 | Symbian^3 Yazılım Destek )

facebook mobil uygulamasının normalde %100 zoomda çalıştığını düşünürsek benimki %200 civarında oldu ve nasıl eski haline getirebileceğimi bilmiyorum. olayın yazı boyutuyla alakası yok onu belirteyim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 12:43:08