FACEBOOK MOBİLE...Olayı Aşalım....

Konu, 'Java Uygulamalar,Programlar' kısmında aryscat tarafından paylaşıldı. Okunma: 77232 | Cevaplanma: 86

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. FACEBOOK MOBİLE...Olayı Aşalım....

Cebinizde Face Book keyfi....

Yazan: aryscat

FACEBOOK MOBİLE...Olayı Aşalım.... - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. tskler arkadasim deniyorum hemen bu programı arıyordum ise yarayacakmi bakalım:)

3. kontör gidiyormu :D

çok kötü bi soru ama kaç kontör gidecek?

4. programa gerek olmadan m.facebook.com a girebilirsiniz facebook cep versiyonu için.. çok fazla kontor gitmiyor..

5. Tercihim

6. cok kullanisli tskler,vodafone 5 dk 1 kont alıyor sagol paylasim icin

7. face book u pek kullanmam ama bi indiriyim

8. nere gitmiyo

9. Be screen koyun ya.?

10. konuşacağına koyda herkez faydalansın

11. :oke:paylaşım için sağol

12. [sıze=3]gerçekten harika bi program çokk işe yarıyor şuan içinde kullalıyorum telefonum nokia 6500 slide[/sıze]
    [sıze=3]kontör yiyormu sorusu ise ben avea'lıyım haftalık isnternet paketine üyeyim bi sorunum yok rahat rahat girebiliyom tavsiye ederim [/sıze]

13. teşekkürler

14. Eyvallah arkadaşım süper bi program ama ben cepten internete girme taraftarı değilim :P ama zor durumda kalsam neden olmasın ;)

15. m.facebook.com da güzel site programa gerek duymuyorum

16. kardeş çok sağol güzel çalışma...:oke:

FACEBOOK MOBİLE...Olayı Aşalım.... konusuna benzer içerikler

1. facebook tutkunları için facebook mobile

http://rapidshare.com/files/24559199...obile.jar.html
  2. Facebook Mobile

Arkadaşlar Bi Yerde Görmüştüm Birisi Facebookta Yorum Yapınca Yazdığı Yorumun Altında Hani Facebook Mobile Aracılığıyla Yazan Yerde Samsung Mobile iLe Yazıyordu Bunun Nokia İçini Var Mı ???
  3. mobil facebook

vodafoneden bedava mobil facebook uygulamasına gryorum tl gdyor napmalym.
  4. Facebookta sayfası olan varmı

Facebookta sayfası olan varmı
  5. facebook mobil

facebook mobil uygulamasının normalde %100 zoomda çalıştığını düşünürsek benimki %200 civarında oldu ve nasıl eski haline getirebileceğimi bilmiyorum. olayın yazı boyutuyla alakası yok onu belirteyim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 8:16:40