Facebook Messenger hakkında bilgi.

Sponsorlu Bağlantılar

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Messenger hakkında bilgi.
Ben facebook'u sadece mesajlaşmak için kullanıyorum. Facebook Messenger WP8e gelecek mi Bi haberi olan var mı ?

serinaga

serinaga

Üye
Zaten kişiler listenizde Facebook hesapları tanımlı olanlar ile mesajlaşma seçeneğini seçtiğinizde, sağa kaydırın doğrudan face'de on-line olanları görüp, buradan mesajlaşabiliyorsunuz ...

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ama gelen mesajlar anlık gelmio çoğu zaman işte :hmmm

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Aslında entegre Facebook güzel ve kolaylık mesaj gelmeme sorunu gdr2 ile çözülürse süper olucak.
Ben şimdilik İm+ kullanıyorum. Tavsiye ederim.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
    Konu Sahibi
Zaten kişiler listenizde Facebook hesapları tanımlı olanlar ile mesajlaşma seçeneğini seçtiğinizde, sağa kaydırın doğrudan face'de on-line olanları görüp, buradan mesajlaşabiliyorsunuz ...

Kişiler listemi mahvetmek istemiyorum:)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
    Konu Sahibi
Facebookdaki arkadaşlarım kişiler listesinde çıkıyor anlamadın sanırım:)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
    Konu Sahibi
Bildirimler sorunsuzdur umarım.

Plesk234

Üye
İnş çözerler ya gdr2 ile. mesajlar geç geliyor.

sekajmer

sekajmer

Üye
Microsoft bu hızla 8.1 ile çözemez inş beni haksız çıkartırlar

fLuke!

fLuke!

Üye
sekajmer

sekajmer

Üye

androiddekinde olması lazım.

arkadaşlar aldığım ilk günden beri neyin engellediğini arıyorum küçük bir şey buldum tam çözüm değil tabi ama tasarruf modu engelliyor kapattığınız zaman ard arda geliyor bir deneyin arkadaşlar

efeler12

efeler12

Üye
facebook messenger var zaten diycem nasıl diyceksiniz tabiki facebook betanın mesaj bölümü aslında facebook messenger başlangıç ekranına sabitleyip sadece facebook messenger olarak da kullanabilirsiniz. Ek olarak mesajlar bölümünde de var ama bildirim fln gelmiyor çoğu zaman

sekajmer

sekajmer

Üye
facebook messenger var zaten diycem nasıl diyceksiniz tabiki facebook betanın mesaj bölümü aslında facebook messenger başlangıç ekranına sabitleyip sadece facebook messenger olarak da kullanabilirsiniz. Ek olarak mesajlar bölümünde de var ama bildirim fln gelmiyor çoğu zaman

Facebook uygulaması için 2 şey lazım kullanılabilir olması için
1. resme tıklayıp baktıktan sonra geri tuşuna bastığında haberleri güncelleyip en başa dönmemesi

2 . Messenger a anlık mesajlar gelmesi yani mesajlardasın anında gelmiyor sayfayı yenilemek gerekiyor bunun giderilmesi

Şu an sadece capslere bakarken kullanıyorum Facebook uygulamasını :D

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
    Konu Sahibi

alakası yok fb Messenger ap ayrı Bi program