Facebook Kodmatik Uygulaması

Konu, 'Android Genel' kısmında 4hmet_e tarafından paylaşıldı. Okunma: 13137 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Facebook Kodmatik Uygulaması

Güvenliği arttırmak için giriş onay kodu uygulamasını yaptım daha önce bu konuda araştırma yapmştım onun için bilgisayarımı güvenli olarak gösterdim istediğim gibi girebiliyorum pc den farklı pc den girmeyi deneyince kod istiyor eyv olması gereken de o yalnız geç gönderiyor 5 dk kadar aşağıda verdiğim sitede facebook uygulamasından kodu alabileceğim yazıyor fakat net bağlantısı olmadığı zaman nasıl alacağım kodmatik ekranının gelmesi için faceye giriş yapmam gerekiyor.Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
    Kodmatik : https://www.facebook.com/help/270942386330392/

Yazan: 4hmet_e
  2. Ben bu kodmatiki anlamadım. Tl yiyor mu ?

Facebook Kodmatik Uygulaması konusuna benzer içerikler

1. Facebook Uygulaması ( 31 Ekim 2011 | Symbian S60v3 Destek )

Arkadaslar symbian android gibi facebook uygulaması varmı yada ne zmn cıkarmayı planlıyor cok geride kaldı symbian yaa yada warsa bilen sölesin arkdaslar...
  2. Facebook Uygulaması ( 12 Eylül 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Arkadaşlar mesela facebookta birisi durumumu beğenince bana mesaj atınca yorum atınca falan uyarı veren bir facebook programı varmı bildiğiniz titresin veya bi bip sesi çıkartsın yeter :)
  3. Facebook kodmatik nasıl iptal edılır yardım ( 22 Şubat 2013 | Facebook )

Facebook kodmatik nasıl iptal edılır yardım eder mısınız
  4. Facebookta Kodmatik Acilll Yardımm !!!!!! ( 23 Eylül 2013 | Facebook )

arkadaşlar ben zamanında kodmatik yaptım şimdi numaram çalındı ve ben faceye giremiyorum şimdi girmek istedigimde kod istiyor ama numaramı bir değiştirsem olacak ama giremiyorum ki faceye lütfden yardım edin ...
  5. Tavsiye Facebook Uygulaması.. ( 29 Eylül 2013 | Windows Phone Genel )

arkadaşlar bildiğiniz sağlam Bi Facebook uygulaması var mı ? Facebook veya face beta çok yavaş geliyor . :/
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 5:13:44