Facebook kodmatik nasıl iptal edılır yardım

Konu, 'Facebook' kısmında phasan tarafından paylaşıldı. Okunma: 24020 | Cevaplanma: 11

1. Facebook kodmatik nasıl iptal edılır yardım

Facebook kodmatik nasıl iptal edılır yardım eder mısınız

Yazan: phasan
  2. kodmatik ne

3. Tanınmayan cıhazdan gırınce kod gonderıyo onu face adresıne gırıp kullanıyon faceyi

4. Hesap > Guvenlik .. Bolumunden Degistirr ..

5. Cepten yapamadım

6. Yapilmiyor Bildigim Kadari Ile .. =/

7. ne guzel iste koruma kalkanin var niye kapatiyosunki?

facebook.com?m2w den pc surumune gec uygulamayi kaldir

8. Kodmatiği iptal etmek için kodmatik çalışmıyor
    Diyor orda ona tıkla iptal ediyor.

9. :ehe

10. Faceden Hesap/güvenlik/giriş onayları ordaki kutucuk işaretli olmucak ve kaydet tamamdır.

11. Buldum yaptım konu siline bilir tesekkurler

Facebook kodmatik nasıl iptal edılır yardım konusuna benzer içerikler

1. mobil imza nasıl iptal edilir yardım lütfen ( 27 Temmuz 2009 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaşalr telimde vodafone hattımın takılı oldugunu düşünerek 3636 ya 3g yazıp yollayınca bna mobil izma abonelik talebiliniz alınmıştır.turkcell diye msj geldi turkcelim takılıymış o an şmdi bn bu olayı nasıl iptal ettirebilirim bi yardmcı...
  2. Aylık cepnet i nasıl iptal edicez yardım ( 20 Temmuz 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar vodafonun yeni kampanyasından yararlanmak için aylık cepnet aboneliği olmaması gerekiyormuş malum her ay yenileniyor acil yardım
  3. telefon nasıl kayıt edılır arkadaslar...... ( 6 Kasım 2011 | Cep Telefonları Genel )

arkadaslar almanyadan bana telefon gelecek ben bu telefonu nasıl kayıt edebılırım bu konu hakkında yardımlarınızı beklıyorum arkadaslar.......
  4. Facebook Kodmatik Uygulaması ( 8 Nisan 2013 | Android Genel )

Güvenliği arttırmak için giriş onay kodu uygulamasını yaptım daha önce bu konuda araştırma yapmştım onun için bilgisayarımı güvenli olarak gösterdim istediğim gibi girebiliyorum pc den farklı pc den girmeyi deneyince kod istiyor eyv olması...
  5. Facebookta Kodmatik Acilll Yardımm !!!!!! ( 23 Eylül 2013 | Facebook )

arkadaşlar ben zamanında kodmatik yaptım şimdi numaram çalındı ve ben faceye giremiyorum şimdi girmek istedigimde kod istiyor ama numaramı bir değiştirsem olacak ama giremiyorum ki faceye lütfden yardım edin ...
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 20:26:07