Facebook home nasıl yüklenir

Sponsorlu Bağlantılar

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
Facebook home nasıl yüklenir
Root explorerle build.bropdan bu satırları veridiğim gibi yapın açılır. galaxy nexus denendi.

ro.product.model=GT-N7100
ro.product.brand=samsung
ro.product.name=t03gxx
ro.product.device=t03g
ro.product.manufacturer=samsung
ro.com.google.clientidbase=android-samsung

diğer bir seçenek adamlar patchlemiş

facebook ve facebook messengeri silin ve bu 3 uygulamayı yükleyin

uygulama nasıl bişey diye soruyosanız varsayılan launcher değişiyo facebook home geliyo yerine yani marketten nova launcher indirip varsayılan yapmak gibi bişey

hsno7

hsno7

Üye
ne işe yarıyo bu facebook home :D

ozakin70

ozakin70

Üye
ne işe yarıyo bu facebook home :D

kabaca tarif edersek facebok hesabından sana özel launcher yapıyor arka planda arkadaşlarının resmi filan geçiyor beğenebiliyr yorum yapabiliyorsun

virus19

virus19

Üye
Root gerektiriyor sanırım..??

-Emre

-Emre

Üye
Bu her cihazda calismayabilir.

Emre Arık

Emre Arık

Üye
Tesekkürler kardes s3 minide denedim oldu fakat ben bu launcheri pek beğenmedim açıkçası ama belki merak edenler olabilir

Bu da ekran goruntusu...

firat1231

firat1231

Üye
ben butun tellere dagıtılmadan once yuklemeyı dusunmuyorum zaten oyle heyecan verecek bırseyde yok. ilk baslarda evet heyecanlandırmayı basardılar ama sonra bu kadar da heveslenmenın gereksız olduguna karar verdım. Tabıı tanıtınca cok havalı gelıyo

xxynsdark

xxynsdark

Üye
güzel bişwye benziyor ama playde benim telefon sürümü cıkana kadar indirmem .s

enenengin

Üye

iyi güzelde beyler
insan önce bi açiklamasi ile beraber ekran resimleri koyar 3 - 5 tane ki neye benziyor görürüz hani.

saybatli2010

saybatli2010

Üye
HTC Desire yükledim güzel görünüyor gerçekten ama şarzı çok güzel sömürüyor :)

furkey

Üye
Niye ugrasiyorsuuz Anlamiyorum bence Facebook home bir fiyasko :-)

hacibalboa

hacibalboa

Üye
Galaxy Nexus'da denedim şimdi build.prop sonrasında çalışmaya başladı :) Güzel düşünmüş facebook ama gözüme takılan bir çok eksiği va ki zaten daha yeni, ileriye doğru iyileştireceklerdir. Teşekkürler paylaşım için

hsno7

hsno7

Üye
kabaca tarif edersek facebok hesabından sana özel launcher yapıyor arka planda arkadaşlarının resmi filan geçiyor beğenebiliyr yorum yapabiliyorsun
sağolasın hocam bilgi için

Üst Alt