Facebook hesabım kilitlendi (sorun çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

Kobrra

Üye
    Konu Sahibi
Facebook hesabım kilitlendi (sorun çözüldü)
S.a arkadaşlar.Öncelikle kusura bakmayın konuya uygun başlık bulamadım bende buraya açtım.Sorunum şu ki: ben geçen gün mobilden facebook'a girdim.Pc'de de hesabım açıkmış sanırım.Aynı hesap başka yerden açıldığı için güvenlik amaçlı hesap onayı çıktı karşıma.******6822 numaralı telefonunuza onay kodu gönderilecek dedi.Bekledim biraz mesaj gelmedi.Kodu tekrar gönder seçeneğine tıkladım yine gelmedi.Ard arda bikaç kere daha denedim.Ondan sonra hesabı kilitlediler galiba.Hesabım dıştan görünüyor kapanmamış ama ben eriş[email protected] ve [email protected] adreslerine mail de attım.Düzenleme var diye cevap geldi yardımcı olamadılar.24 saat felan beklesem düzelir mi.Yoksa ekstradan işlem yapmam gerekiyor mu? Ne yapabilirim sizce?

Kobrra

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sorunu çözdüm.Başka bir face hesabı açtım.O hesaptan bu telefon numarasını tanımladım.Doğal olarak kilitlenen hesabımda ki onay işlemi de iptal oldu.Kilitli hesabıma tekrar giriş yaptığımda "fotoğraflarından arkadaşlarını tanı" seçeneğini işaretledim.Yani hesabıma erisebildim

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Eyw.

Kobrra

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim.Böyle sorunla karşılaşanlara rehber olur umarım

özgee e

Üye
Arkadaşlar sorunu çözdüm.Başka bir face hesabı açtım.O hesaptan bu telefon numarasını tanımladım.Doğal olarak kilitlenen hesabımda ki onay işlemi de iptal oldu.Kilitli hesabıma tekrar giriş yaptığımda "fotoğraflarından arkadaşlarını tanı" seçeneğini işaretledim.Yani hesabıma erisebildim

yaa benmde aynısı oldu ama demk istediğni anlamadm telefon numaramı tanımladım derkn biraz daha açık açık anlatabilirsen coookkk mutlu olursm :\

kullanilmaz

Üye
bende de öyle oldu ne yapmam lazım lütfen yardım edin

ilhanmansiz058

Üye
bende de oldu yardım eden yokmu

burak habbal

Üye
selam arkadaslar benim fece hesabıma giremiyorum güvenlik nedeniyle geçici bir süreline kitlendi diyor nasıl açbilirim lütfen yardımcı olun numara yazdım kod gelmiyor

Üst Alt