Facebook Hesabı Tamamen Kapatma - Silme / ANLATIM

Konu, 'Facebook' kısmında ภคŦเz tarafından paylaşıldı. Okunma: 33044 | Cevaplanma: 39

1. Artık Facebook hesabınızı tarihe gömebilirsiniz...

Arkadaşlar kaç gündür facebook hesabımı kapatmayla uğraşıyordum.Ancak hesap dondurma diye bişi buldum kapatmayı bi türlü bulamamıştım.Bu sabah buldum sizlerle de paylaşmak istedim belki bilmeyen filan vardır diye...

Adımlar

1. Link'e tıkla !

Facebook oturumunuz açık değilse kullanıcı adınızı ve parolanızı yazarak giriş yapmanız gerekiyor
    .

2. Kullanıcı adınız ve parolanızla giriş yaptıktan sonra karşınıza "Hesabımı Sil" başlıklı bir paragraf çıkıyor.Bu paragrafta site size silme işlemini gerçekleştirirseniz hesabınızı kullanamayacağınızı hatırlatıyor.

3. Uyarıyı okuduktan sonra gönder düğmesine bastığınızda, tekrar size parolanızı soran bir diyalog kutusuyla karşılaşıyorsunuz.Bu kutuda ayrıca güvenik amaçlı bir resim doğrulama kutusu da bulunuyor.

4. Her iki kutuyu doldurduktan sonra Tamam düğmesine basarsanız, sistem size hesabınızın dondurulduğunu ve 14 gün içinde tekrar giriş yapmazsanız tamamen silineceğini belirten bir uyarı görüntülüyor.

Teşekkürlerinizi esirgemeyin :evet:

Yazan: ภคŦเz
  2. sağol bilgilendirme için

3. TeşekkürLer kardeş

4. teşekkürler

5. sende sağol

rica ederim :)

rica ederim

6. artk cok sey kaynıyodu bende ckmyı dsunuydm

7. Çok teşekkürşer arkadaşım bende ne zamandır hesabımı silmek istiyordum...

8. SAĞOL KARDEŞ KARDEŞİMİN ŞİFRESİNİ ÇALDIM HESABINI KIRACAM:ehe

9. çok iyi oldu bu uzun süredir kullanmadığım mailimdeki facebook hesabımı sildim beni arayan hep oraya ekliyordu neyse artık tek bir facebookum var sağol

10. ben denedim ama hiç hesabımı sil diye bişey çıkmadı

11. Facbook hesabını silemezsiniz , sadece dondurabilirsiniz.

12. teşekütler anlatı m için :oke:

13. Teşekkürler :)

14. kardeş çok sağol ya.tşkkrler

----------Eklendi @ 12:45:08 ---------- Yazıldı @ 12:42:13 ----------

arkadaşın verdiği linki tıklayın.silmek istediniz face hesabıyla giriş yapın.hesabı sil butonunu göreceksiniz.çok basit.arkadaşımızın emeğine sağlık çok tşkkrler

15. ne istersen allah versin be akrdeşim. eyvallah

16. Teşekkürler aktif bir konu işe yarıyor.

17. eyvallah sağolasın..

18. eyvallah babacan hani iyi ki varsın bnde uzun zamandır arıyordum bu laneti silmeyi :)

19. teşekkürler

Yüklüyor...